Agata Rubik i Piotr Rubik obchodzą 14. rocznicę ślubu

Agata Rubik i Piotr Rubik to jedna z ulubionych par w polskim show biznesie. Para właśnie obchodzi 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji w mediach społecznościowych zarówno u Agaty jaki Piotra Rubików pojawiły się rozczulające wpisy. Jednak szczególne poruszenie wywołały ich archiwalne zdjęcia ze ślubu i wesela. Musicie to zobaczyć.

Agata Rubik w dniu 14. rocznicy ślubu zamieściła zdjęcie z sesji zdjęciowej. Obok fotografii napisała:

14 rocznica ślubu. Piotr Rubik dzielny jesteś, że tyle ze mną wytrzymałeś! Należy Ci się medal z kości słoniowej!

Obok wpisu pojawił się zabawny hasztag, że to "dopiero początek". 

Ten wyjątkowy dzień celebruje również znany muzyk. Piotr Rubik napisał z kolei sentymentalnie:

14 lat minęło nie wiadomo kiedy.... To chyba dobrze, bo to znaczy, że jest dobrze:) Świętujmy więc Agata Rubik. Kocham Cię.

W komentarzach sypią się gratulacje i życzenia od fanów i znajomych. 

- Szczęśliwości i miłości na następne wspólne lata, jesteście wspaniałą parą.

- To jest bardzo dobrze Panie Piotrze, nie jest sztuką odejść od siebie a sztuką jest wytrwać....samych pięknych dni dla Państwa.

Nie brakuje również zabawnych komentarzy:

A może Pani się należy medal, tyle lat z artystą w domu. Szczęścia i miłości.

My też życzymy parze kolejnych cudownych lat w szczęściu i miłości.

Agata Rubik i Piotr Rubik: historia związku

Agata Rubik i Piotr Rubik poznali się podczas finału wyborów Miss Polonia. Był rok 2005. 19-letnia wówczas Agata Paskudzka walczyła o tytuł najpiękniejszej Polki. Piotr Rubik robił oprawę muzyczną show. Chociaż Agata nie zdobyła wymarzonej korony, to zyskała coś więcej. Miłość swojego życia. 21 czerwca 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Związek Rubików był od samego początku mocno komentowany z racji dużej różnicy wieku. Dzieli ich 18 lat. Kiedy nastoletnia Agata poznała Piotra, on miał 37 lat.

Dzisiaj ona ma 35, a Piotr 53 lata. Razem tworzą szczęśliwe małżeństwo i wychowują dwie wspaniałe dziewczynki: Helenę (ur. 20 maja 2009 roku) i Alicję (ur. 25 maja 2013 roku). Rodzina Rubików robi furorę w mediach społecznościowych. Zwłaszcza ich rodzinne wspólne tańce.

Przeczytaj także:

Zdjęcia Agaty i Piotra Rubików robią furorę w sieci

Internet szczególnie rozgrzały archiwalne zdjęcia Agaty i Piotra Rubików sprzed czternastu lat. Muzyk zamieścił kilka fotografii. Zdjęcia z wesela z pierwszego tańca to najlepsze co dziś zobaczycie.

Fot. Agata i Piotr Rubik, Instastory Piotra Rubika

Fot. Agata i Piotr Rubik, Instastory Piotra Rubika