Agata Duda w spódnicy z sieciówki

Agata Duda wzięła udział w kiermaszu charytatywnym, organizowanego przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych. Pieniądze zebrane ze sprzedaży zostaną przekazane na organizacje opiekujące się dziećmi, młodzieżą, seniorami, chorymi, niepełnosprawnymi, a także rodzinami i środowiskami, które znalazły się w trudnej życiowej sytuacji życiowej.

Pierwsza Dama na tę okazję wybrała stonowaną kreację: czarną dopasowaną bluzkę i modną rozkloszowaną spódnicę w kratę z szerokim paskiem w talii. Jak się okazuje spódnica, którą miała na sobie Agata Duda pochodzi ze znanej sieciówki (Zara) i można ją kupić za 199 zł. Krata to ostatnio jeden z najmodniejszych trendów sezonu, o czym doskonale wie Agata Duda.

Agata Duda jak Kate Middleton

Stylizacja Agaty Dudy przypomina nam jedną z ostatnich stylizacji księżnej Kate. Kate Middleton na przyjęcie zorganizowane dla rodzin brytyjskich żołnierzy stacjonujących na Cyprze, miała na sobie bardzo podobną stylizację. Wprawdzie spódnica w szkocką kratę, którą księżna Kate miała na sobie nie pochodziła z sieciówki, tylko była projektu Emilii Wickstead. Kate do tego dobrała czarny kardigan i zamszowe kozaki. 

Która stylizacja podoba wam się bardziej: Agaty Dudy, czy Kate Middleton?