Agata Duda Melania Trump sukienka jak wyglądała żona prezydenta

Para prezydencka gości w Stanach Zjednoczonych, a opinia publiczna nie spuszcza oka przede wszystkim z Agaty Dudy. Pierwsza dama choć unika zabierania głosu czy zajmowania jasnego stanowiska w ważnych społecznych kwestach, znalazła inny sposób na to, jak podbić serca Polek i wkraść się w ich łaski. Jak się okazuje, całkiem skutecznie: Duda ma na koncie liczne udane stylizacje, dzięki którym Polki mogą patrzeć na nią z sympatią. Nie inaczej jest i tym razem: Agata Duda na spotkanie z Donaldem i Melanią Trumpami postawiła na czarną kreację ciekawie dla kontrastu złamaną bielą. Nie tylko kolor świadczy o tym, że żona prezydenta potrafi myśleć nieszablonowo i jak chce, nie boi się zaryzykować: odcięta w pasie sukienka podkreślona paskiem wykończona jest fantazyjnym dekoltem, a całość daje wrażenie pomysłowej zabawy klasyką.

Agata Duda ostro skrytykowana przez nauczycieli ze swojej szkoły: „Czujemy wstyd i upokorzenie”

Tymczasem żona prezydenta USA, Melania Trump postawiła na bardziej klasyczne, nieco mniej zwracające uwagę rozwiązanie: na spotkanie założyła bladoróżowy garnitur skomponowany z przedłużonej marynarki i spodni cygaretek.

Agata Duda już w pierwszych chwilach po przylocie do Stanów zwróciła na siebie uwagę reporterów: na lotnisku zaprezentowała się w czarnych spodniach i czerwonej marynarce.

Lubicie styl Agaty Dudy? Co kreacje, które wybiega na oficjalne wizyty o niej mówią?