Adele rozstała się z Simonem Koneckim 

Jedna z najlepszych brytyjskich wokalistek, która na dłuższy czas zawiesiła karierę, żeby skupić się na życiu prywatnym, macierzyństwie i powrocie do zdrowia, ogłosiła właśnie rozpad związku. Adele i Simon Konecki ogłosili właśnie oficjalnie, że są w separacji po ośmiu latach bycia razem i dwa lata od sekretnego ślubu. 

Adele i jej partner są w separacji. Zdecydowanie jednak będą w pełni poświęcać się wspólnemu wychowywaniu dziecka w przyjaźni. Jak zawsze proszą o uszanowanie swojej prywatności. Nie będzie więcej komentarzy na ten temat", czytamy w krótkim oświadczeniu rzeczników prasowych pary, Benny'ego Tarantini i Carla Fysh. 

Adele i Simon Konecki jak się poznali?

Po raz pierwszy gwiazda sceny pop potwierdziła swoją relację z filantropem i biznesmenem Simonem Koneckim w 2012 roku, a pięć lat później zauważono, podczas spaceru w Los Angeles, na ich palcach złote obrączki. Adele potwierdziła małżeństwo w 2017 roku, w czasie przemowy po odebraniu nagrody Grammy. "Grammy, doceniam to. Akademio, kocham cię. Mój managerze, mój mężu i mój synu - jesteście jedynymi powodami, dla których to robię", powiedziała wtedy piosenkarka ze sceny. Adele i Simon Konecki mają wspólnie syna, 7-letniego Angelo. 

Simon Konecki pochodzi z Nowego Jorku, a do Londynu przeniósł się w wieku 10 lat. Obecnie jest prezesem fundacji Drop4Drop, związanej z firmą Life Water produkującą wodę w ekologicznych butelkach, której jest założycielem. Organizacja Koneckiego zapewnia czystą wodę do picia w krajach słabo rozwiniętych. 

Adele nie jest pierwszą żoną Simona Koneckiego - wcześniej był on żonaty ze stylistką Clary Fisher (2004-2008), z którą ma 9-letnią córkę. Chodziły plotki, że małżeństwo rozpadło się kiedy Konecki poznał Adele. Piosenkarka jednak szybko uciszyła pogłoski, mówiąc, że kiedy spotkała biznesmena po raz pierwszy, był on już cztery lata po rozwodzie. 

Fani zastanawiają się z kolei czy po dłuższym okresie ciszy, Adele nagrywa nową płytę, ponieważ widziano ją w studio nagraniowym w marcu 2019 roku. Prawdopodobnie tak jest, a nowa płyta Adele ukaże się w grudniu tego roku. 

Ciekawe, czy nową płytę będzie promować kolejna przejmując i autobiograficzna piosenka Adele o rozstaniu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Mar 18, 2017 o 10:38 PDT