Nawet włączając komputer, szukam MUZYKI. I z uwagi na skrzywienie zawodowe polecam stronę www.hdtracks.com Można na niej znaleźć ofertę plików muzycznych w jakości znacznie przewyższającej kompakty, a do tego w przystępnych cenach.

Jeśli chodzi o ZAKUPY, to zaczynając studia, wpadłem w nałóg kupowania PŁYT CD. Nie potrafiłem wyjść ze sklepu, nie mając 7– 8 krążków w ręku. Sporo jest takich, na których zatrzymuję uwagę, ostatnio urzekła mnie niejaka SELAHSUE. To 22-letnia wokalistka belgijska, która śpiewa z niezwykłą świeżością i lekkością. Umiejętne i wysmakowane połączenie tzw. old schoolu z nowoczesnością, czyli coś, co cenię od zawsze.

OSTATNIO ROZBAWIŁO MNIE... nie, nie opiszę tego. Proszę wpisać na YouTube’ie treść: „Mumio pozdrowienia dla rybniczan”. Za każdym razem, gdy to widzę, płaczę ze śmiechu. Innej gimnastyki mięśni brzucha nie uprawiam.

SPORT? Musiałbym skłamać, a tego bym nie chciał. Lubię piłkę nożną i sporty zimowe, ale żeby zaraz wpadać w zachwyt…

NA DESER PO PRACOWITYM DNIU (i na biznesowe spotkanie) Jest takie miejsce, gdzie lubię bywać. To kawiarnia „Vanila Home&Cofee”, która mieści się na ul. Zaściankowej, na warszawskim Wilanowie. Wszystko tam lubię – i jedzenie, i przemiłą obsługę, i to, że można kupić rozmaite prezenty, nawet meble. Całość utrzymana w klimacie glamour. Polecam ciasto ze śliwkami, z prawdziwym marcepanem i migdałami (na zdjęciu). Niestety, nie podam na nie przepisu, bo nie znam. Wiem tylko, że jest przepyszne.