Co na Dzień Mamy 2017?

Co robić w Dzień Matki? Jak razem z mamą spędzić w tym roku 26 maja? Jeśli na Dzień Mamy zwykle kupujesz mamie kwiaty albo coś słodkiego, tym razem spędźcie Dzień Matki 2017 inaczej. Zaproś mamę na wyjątkowy film - jeśli brakuje wam czasu na kino, posiedźcie w domu. Proponujemy wam 8 świetnych, klasycznych filmów - o kobietach i dla kobiet, wprost stworzonych do wspólnego oglądania z najbliższą osobą, takich, przy których można się zarówno pośmiać, jak i wzruszyć, i bardzo zbliżyć. Pamiętajcie o przygotowaniu zapasu chusteczek i popcornu!

Filmy na Dzień Matki 2017

SYRENY (1990)

Cher jako szalona i nieco nieodpowiedzialna pani Flax oraz jej dwie córki, w tym starsza Winona Ryder próbują sobie na nowo poukładać życie w pruderyjnych latach 60. Sporo tu radości, jednak podszytej niespełnionymi oczekiwaniami, przygotujcie się więc na huśtawkę emocji. I wspaniałą rolę Cher!

SMAŻONE ZIELONE POMIDORY (1991)

Absolutnie fantastyczna adaptacja książki Fannie Flagg, o tym samym tytule. Opowieść o pięknej kobiecej przyjaźni na początku XX wieku, w małym, amerykańskim miasteczku. Gwarantujemy, że po tym seansie też będziecie miały z mamą ochotę na smażone zielone pomidory, takie jak serwowano w Whistle Stop Cafe.

MAŁE KOBIETKI (1994)

Świetna Susan Sarandon w roli matki czterech dziewczynek (znów mistrzowska Winona Ryder, Claire Danes i może 10.letnia Kirsten Dunst). Oraz kilku panów na horyzoncie np. Christian Bale. To rodzinna opowieść o różnych kolejach losu i obliczach miłości na podstawie książki Louisy May Alcott. Z pewnością uronicie nie jedną łzę!

MAMUŚKA (1998)

Znowu poruszająca rola Susan Sarandon w roli chorej na raka mamy, której eks mąż przedstawia dzieciom nową macochę (Julia Roberts). Obie panie zaczynają rywalizować o jej względy. Film producenta "Forrest Gump". Konieczne chusteczki!

A WŁAŚNIE, ŻE TAK! (2007)

Któż nie lubi Diane Keaton? Doskonała aktorka, ze świetnym wyczuciem stylu i nosem do dobrych scenariuszy. W "A właśnie, że tak!" próbuje wydać za mąż najmłodszą spośród trzech córek.

WSZYSTKO W PORZĄDKU (2010)

A co jeśli Twoje nastoletnie dzieci zechcą poznać biologicznego ojca, mimo, że był wybrany z banku spermy? Przed takim wyzwanie staje para lesbijek (Julianne Moore i Annette Bening). Wszystko się komplikuje, kiedy dzieciaki odnajdują ojca... Zabawna, ale też wzruszająca komedia o sile matczynej miłości w dawce podwójnej.

MAMMA MIA! (2008)

Z pewnością oglądałyście już ten musical, ale dlaczego by nie przypomnieć go sobie w Dzień Matki? Genialna mama Meryl Streep w rozśpiewanej konwencji prowadzi do ślubnego kobierca jedyną córkę, a to wszystko w pięknych greckich krajobrazach. Idealny film na relaksujące po południe!

DZIEŃ MATKI (2016)

Nowinka kinowa z dobrymi rolami Jennifer Aniston, Julii Roberts i Kate Hudson. Kilka historii, które splatają się ze sobą w najmniej oczekiwanym momencie. Pośmiejecie się i powzruszacie w kinie, polecamy!

5 PREMIER FILMOWYCH, NA KTÓRE CZEKAMY!

PIERWSZE ZDJĘCIA MATKI Z DZIECKIEM - PIĘKNE!