1. CZĘSTO SPONTANICZNIE CIĘ PRZYTULA

Jeśli Twój mąż czy partner potrafi zaskoczyć Cię szybkim uściskiem, totalnie bez powodu, jesteś prawdziwą szczęściarą. Badania dowodzą, że pary, które częściej się przytulają są bardziej usatysfakcjonowane swoim związkiem.

2. WCIĄŻ TRZYMA CIĘ PUBLICZNIE ZA RĘKĘ

Męski gest trzymania za rękę swojej kobiety naprawdę wiele znaczy, zwłaszcza dla innych "samców" w okolicy. Twój mężczyzna zaznacza w ten sposób terytorium, a Ty jesteś w centrum jego zainteresowania.

3. ZAWSZE PRZYNOSI CI Z ZAKUPÓW TWOJE ULUBIONE SMAKI

Zobacz także:

Zawsze pamięta o Tobie, nawet podczas codziennych zakupów. Ulubiony przysmak dla ukochanej trafia zazwyczaj do jego koszyka.

4. DZWONI Z PRACY TYLKO PO TO, ŻEBY ZAPYTAĆ CO U CIEBIE SŁYCHAĆ

Usłyszeć głos swojego mężczyzny podczas nużącego dnia w biurze to zdecydowanie miłe uczucie. Zwłaszcza, jeśli znajduje czas, żeby po prostu zapytać jak się masz i chwilkę pogawędzić.

5. TUŻ PO OBUDZENIU MÓWI CI DZIEŃ DOBRY, A PRZED SNEM DOBRANOC

Zwykłe pozdrowienie na sam początek dnia i kilka miłych słów tuż przed położeniem się do łóżka. Zawsze o nich pamięta? Masz duże szczęście (i dobrze wychowanego mężczyznę).

6. UTRZYMUJE Z TOBĄ KONTAKT WZROKOWY PODCZAS ROZMOWY

Nieważne co robi w danym momencie i jak dużego skupienia wymaga ta czynność, kiedy akurat o coś zapytasz lub zagaisz rozmowę - on zawsze oderwie wzrok i skupi go na Tobie. Podczas rozmowy patrzy Ci w oczy? Punkt dla Waszego związku!

7. W WEEKENDY CZĘSTO SERWUJE ŚNIADANIE (NIEKONIECZNIE DO ŁÓŻKA, ALE NIE BĄDŹMY WYBREDNE)

Macie niepisaną umowę na robienie sobie drobnych przyjemności, a Twój partner często zaskakuje Cię aktami miłości w postaci np. prostego, lekkiego śniadania w weekend? Prócz doświadczeń kulinarnych, możesz mieć pewność, że to prawdziwa miłość.

8. NIGDY NIE ZAPOMINA O WASZYCH ROCZNICACH 

To już wyższa szkoła jazdy, ale naprawdę zakochany mężczyzna nie zapomni o rocznicy Waszego ślubu czy pierwszej randki (choć w przypadku pierwszej randki drobne potknięcia pamięci można wybaczyć). 

Jeśli zliczyłyście ponad 50 % odpowiedzi na TAK, macie prawdziwe szczęście w miłości.

7 RZECZY, KTÓRYCH NIE ROBIĄ MĘŻCZYŹNI!

SLOW SEKS WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

JAKICH MĘŻCZYZN POSZUKUJĄ POLKI?