Jane Seymour, czyli uwielbiana przez widzów Doktor Quinn po raz kolejny oczarowała wszystkich. 71-letnia aktorka niedawno wybrała się do Korei Południowej, by świętować ślub swojego 26-letniego syna, Kristophera Keach. Najmłodsze z dzieci aktorki poślubił swoją ukochaną, rodowitą Koreankę o imieniu Miso.To już druga uroczystość zaślubin pary - pierwsza odbyła się w 2021 roku na terenie ogrodu posiadłości Seymour w Malibu. Tym razem ślub odbył się w koreańskim stylu, a podczas wydarzenia nie zabrakło gości w hanbokach, czyli tradycyjnych koreańskich ubraniach. Jane Seymour swój hanbok dostała w prezencie od rodziców panny młodej. Wyglądała w nim jak nastolatka!

Jane Seymour zachwyca w Korei na ślubie syna. Wygląda jak jego siostra!

Podczas ceremonii w ojczyźnie ukochanej syna Jane Seymour nie zabrakło koreańskich akcentów. Sama aktorka opublikowała ana swoim profilu na Instagramie wiele zdjęć i filmów, w których zachwala stolicę Korei Południowej. Seymour zachwycona Seoulem przyznaje, że cieszy ją możliwość bliższego poznania kultury synowej. 

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z synem w tradycyjnych hanbokach. "Kris i ja w naszych tradycyjnych koreańskich hanbokach. Detale tych strojów są po prostu nadzwyczajne" - napisała na Instagramie Jane Seymour. Fotografia natychmiastowo podbiła serce fanów, którzy nie kryli zachwytu.

Twój syn wygląda bardzo przystojnie w tych ubraniach. A Ty wyglądasz jak jego siostra!

To zdjęcie zapiera dech w piersiach

Zachwycające ubrania, piękni ludzie i sceneria!

PRZECZYTAJ TAKŻE: