Nowy film Marka Koterskiego "7 uczuć"

Marek Koterski autor kultowego "Dnia Świra" i „Baby są jakieś inne” powraca z nowym filmem o przygodach Adasia Miauczyńskiego. „7 uczuć” Marka Koterskiego jak zapowiadają twórcy filmu, zaskoczy widzów. Nowy film Marka Koterskiego to absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale też pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. 

Jak na razie twórcy filmu nie chcą zdradzić więcej szczegółów produkcji.

"7 uczuć" Marka Koterskiego: wspaniała obsada

Marek Koterski do swojego najnowszego filmu "7 uczuć" zaangażował wspaniałą obsadę. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców zagrają: Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach w filmie Marka Koterskiego zobaczymy: Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

"7 uczuć" Marka Koterskiego: powalczy o Złotego Lwa 2018

Film Marka Koterskiego "7 uczuć" powalczy w Konkursie Głównym 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni o nagrodę Złotego Lwa 2018. Trzeba przyznać, że film "7 uczuć" ma dużą konkurencję, ponieważ będzie musiał zmierzyć się z takimi filmami jak: "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej, "Kamerdyner" Filipa Bajona, czy "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. 

Dla Marka Koterskiego to siódma nominacja do Złotych Lwów. Trzymamy mocno kciuki za reżysera.

"7 uczuć" Marka Koterskiego: kiedy w kinach?

Najnowszy film Marka Koterskiego "7 uczuć" widzowie będą mogli po raz pierwszy zobaczyć podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, film zaś trafi do kin 12 października.

Zobacz także:

My już nie możemy doczekać się premiery filmu.