1. NATURALNOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

W badaniu przeprowadzonym przez jeden z portali randkowych dotyczącym tego, co podnieca mężczyzn, na pierwszym miejscu pojawił się właśnie naturalny makijaż u kobiety. Aż co trzeci pytany mężczyzna wskazał, że właśnie naturalny wygląd kobiet i delikatny makijaż podniecają go najbardziej.

 

2. CZERWIEŃ

Czerwień to kolor, który najsilniej oddziałuje na mężczyzn. Bez względu na to czy masz na sobie czerwone szpilki, sukienkę czy bieliznę, na pewno zadziałasz na jego zmysły.

3. KIEDY DOTYKASZ GO PO PLECACH

Plecy to wrażliwa część męskiego ciała. Który facet nie lubi, kiedy się go tam dotyka? To miejsce bardzo podatne na dotyk szczególnie wzdłuż kręgosłupa i w dolnej partii pleców.

4. KIEDY NOSISZ JEGO T-SHIRTY 

Zobacz także:

Klasyczna scena. Po wspólnie spędzonej nocy ona zakłada jego koszulę na swoje nagie ciało. Mężczyźni uwielbiają kiedy nosisz jego rzeczy,lub kiedy zasypiasz w jego t-shircie po upojnym seksie.

5. DOTYKAJ JEGO UDA

Wewnętrzna strona ud to jedna ze stref erogennych. Dotyk i pocałunki w tym miejscu powinny spodobać się każdemu facetowi.

6. KIEDY ZAKŁADASZ NOGĘ NA NOGĘ

Kiedy zakładasz nogę na nogę, subtelnie i z wdziękiem pobudzasz zmysły mężczyzny. Dlatego warto przeciwiczyć do kilka razy przed lustrem i zaprezentować podczas spotkania z nim

 

7. KIEDY SUBTELNIE WIDAĆ ELEMENTY TWOJEJ BIELIZNY

Badania wskazują, że co piąty mężczyzna lubi, kiedy spod stroju kobiety subtelnie wyłania się bielizna.