To oni mają życie usłane różami

Poniżej znajduje się lista par, którym los najbardziej sprzyja. A może jesteście wśród nich? To oznacza tylko jedno: prawdziwi z was szczęściarze.

Bożena i Waldemar

Bożena i Waldemar budują zwój związek na solidnych fundamentach. Nie tylko doskonale się porozumiewacie, ale darzycie się zaufaniem. To sprawia, że w waszej relacji skupiacie się na tym, co najważniejsze.

Ewa i Piotr

Ewa i Piotr tworzą parę idealną. Zawsze blisko siebie i jedno za drugim wskoczyłoby w ogień. Po latach związku rozumieją się bez słów i są dla siebie wsparciem w każdym momencie. Osobom z zewnątrz wydaje się, że nie dają sobie przestrzeni na kontakty z innymi osobami, ale im to po prostu odpowiada.

Iwona i Grzegorz

Iwona i Grzegorz swój związek opierają przede wszystkim na przyjaźni i wspólnych zainteresowaniach. Wiedzą, że namiętność to ulotny stan, a bez wspólnych zainteresowań i podobnego spojrzenia na świat żadna miłość nie przetrwa.

Joanna i Wojciech

Joanna i Wojciech to para dominujących charakterów, która mimo licznych tarć zawsze potrafi się porozumieć. Często bywa w ich relacji gorąco, jednak dzięki temu, że potrafią się słuchać oraz iść na ustępstwa, ich związek jest silny.

Katarzyna i Tomasz

Katarzyna i Tomasz doskonale się rozumieją i są dla siebie niezwykle czuli i opiekuńczy. Zawsze mogą liczyć a siebie, na jednocześnie nie ograniczają się nawzajem. Ich związek opiera się przede wszystkim na szacunku i zaufaniu.

Zobacz także:

Laura i Stanisław  

Laura i Stanisław połączył podobny temperament i styl życia. Kochają podróże, piękne widoki i markowe ubrania. Są dla siebie wzajemną inspiracją, a na dodatek świetnie razem wyglądają. Dzięki wzajemnym  zrozumieniu swoich potrzeb potrafią się dogadać w każdym temacie.

Małgorzata i Marek

Małgorzatę i Marka połączyła gorąca namiętność. Jednak gdy opadły im różowe okulary okazało się, że są dla siebie stworzeni. Wspólne wartości, poczucie humoru oraz  lojalność to solidna podstawa ich związku. Jeśli dodać do tego akceptację swoich słabości to nie ma mocnych na tę parę.

To cię może zainspirować: 

Jak stworzyć udany związek?

Jeśli chcesz tworzyć udany związek i mieć życie usłane różami przeczytaj poniższe wskazówki. Pomogły one wielu związkom i dzięki temu lista szczęśliwych par jest coraz dłuższa.

  • Ufaj, a nie kontroluj. Zakazany owoc najlepiej smakuje, swoją podejrzliwością zachęcasz do zdrady.
  • Szukaj podobieństw, a nie różnic. Wspólna pasja, wartości, poczucie humoru to silna podstawa dla związku.
  • Akceptuj, wybaczaj. Nikt nie jest idealny i wszyscy popełniamy błędy, a poszanowanie inności i wolności drugiego człowieka jest podstawa szczęśliwego związku.

Życie niesie ze sobą wiele zaskakujących sytuacji. Razem łatwiej jest je pokonać. Jeśli jednak twój partner stosuje wobec ciebie przemoc fizyczną, psychiczną lub ekonomiczną powinnaś poważnie rozważyć zakończenie takiego związku.

Przeczytaj, a nie pożałujesz: 

Wierzysz w tego typu przesądy? A może stosujesz je w swoim życiu? Koniecznie daj mi znać w komentarzu na Facebooku.

Pamiętaj, że magia może pomóc losowi, ale nie zastąpią realnych rozwiązań.