Aplikacje do medytacji: od czego zacząć?

Niezależnie od tego czy jesteś w kwarantannie, domowej izolacji w czterech ścianach czy musisz chodzić do miejsca pracy, żeby utrzymać dom – powinnaś znaleźć chwilę czasu dla odciążenia swojej głowy. Natłok informacji, bardzo często złych, stres, silne uczucie niepokoju – to sytuacja, z którą zmagamy się na co dzień. Warto więc poszukać odskoczni dla myśli, a nie ma nic prostszego niż sesja jogi online czy pobranie aplikacji na telefon.

Medytacja i ukojenie nerwów powinny być naszym priorytetem, bo one odpowiadają w dużej mierze za naszą odporność. Zamiast nieustannie scrollować wiadomości na telefonie, warto raz dziennie włączyć aplikację do medytacji.

Regularna praktyka, nawet 5 minutowa, panowanie nad dłuższym oddechem (czy wiecie, że większość z nas oddycha zupełnie nieprawidłowo i nie wykorzystuje w pełni możliwości swoich płuc?), odciążenie głowy – mamy dla Was pięć najlepszych i sprawdzonych aplikacji, które pomogą przejść przez ciężki czas i przetrwać kolejne tygodnie. Co ważne, można je pobrać na swój smartphone za darmo.

Weźcie więc głęboki, wolny oddech i przejrzyjcie nasze polecanki.