OBEJRZYJ

To

Ekranizacja horroru Stephena Kinga o krwiożerczym klaunie żyjącym w kanałach. Dla tych, którzy lubią się bać lub/i dla koneserów pisarstwa amerykańskiej gwiazdy literatury popularnej.

Tulipanowa gorączka

Tego filmu nie można przegapić! Alicia Vikander jako młoda żona bogatego kupca (fenomenalny jak zawsze Christopher Waltz) w czasach tulipanowej gorączki w Holandii zaczyna romans z młodym artystą. Ceną za ich szczęście ma być sadzonka drogocennego tulipana. Piękny, malarski i wzruszający film.

Marsz pingwinów 2. Przygoda na krańcu świata

Dla fanów pięknych obrazach w filmach przyrodniczych. Pingwiny to w końcu jedne z najbardziej uroczych, ale też wytrwałych zwierząt na świecie. Polecamy, zwłaszcza, jeśli macie ochotę odprężyć się po ciężkim tygodniu.

WYBIERZ SIĘ

Festiwal Oper Barokowych

W Starej Oranżerii Łazienek Królewskich w Warszawie do 17.września możemy oglądać najlepsze opery świata, a tym Vivaldiego i Vinciego i słuchać koncertów najwybitniejszych barokowych twórców. 

POSŁUCHAJ

Tori Amos "Native Invader"

Uwaga! "Native Invader" to już, bagatela, 15. album w karierze Tori Amos. Czego możemy się spodziewać? Subtelnych, ale alternatywnych dźwięków i wspaniałego głosu oraz tekstów Amos. Idealnie na pierwsze jesienne wieczory.

Kult "Made in Poland"

Kultowy polski zespół Kult nie daje o sobie zapomnieć i wydaje nową płytę. "Made in Poland" to zapis dźwiękowy koncertów, które panowie dali w 2016 roku w ramach tzw. Pomarańczowej trasy. Kazik jest w formie!