Salma Hayek na Instagramie

Salma Hayek, podziwiana przez wszystkich aktorka, jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej konto ma 14,7 miliona obserwujących, a gwiazda chętnie dzieli się z fanami zarówno życiem prywatnym, zawodowym jak i ważnymi akcjami społecznymi. Jej konto nie przypomina skrupulatnie ułożonego kolażu ze zdjęć, dzięki czemu jest bardzo autentyczne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek) Kwi 21, 2020 o 8:10 PDT

Salma Hayek bez makijażu

Na Instagramie aktorki często pojawiają się zdjęcia z jej młodości, jednak tym razem mocno zaskoczyła fanów, publikując selfie bez makijażu. Niedzielny odpoczynek aktorki zebrał ponad 400 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy na temat zjawiskowej urody gwiazdy.

Młodziej niż z makijażem!

Czy Ty masz cały czas 18 lat?

Naturalna piękność

To tylko kilka z nich. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek) Kwi 26, 2020 o 6:00 PDT

Gwiazdy bez makijażu

Nie tylko Salma Hayek zdecydowala się na pokazanie się bez makijażu, ostatnio głośno było również o Kylie Jenner. Modelka i celebrytka, znana z zamiłowania do mocnych makeupówi i jak niektórzy twierdzą, zabiegów medycyny estetycznej, opublikowała na swoim profilu zdjęcie saute. Tego zdjęcia fani jednak nie przyjęli tak ciepło. Padły podejrzenia o celowe przyciemnianie skóry, a także komentarze o tym, że celebrytka wygląda jak zupełnie inna osoba. Były oczywiście też pozytywne, bo nie da się ukryć, że młoda mama w tej wersji również wygląda zjawiskowo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie(@kyliejenner) Kwi 26, 2020 o 2:01 PDT