53-letnia Beata Ścibakówna pozuje w bikini

Beata Ścibakówna to ceniona aktorka telewizyjna i teatralna. Regularnie możemy oglądać ją w najlepszych polskich teatrach, m.in. Teatrze Narodowym w Warszawie. Szerszej publiczności najbardziej znana jest z ról w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Na dobre i na złe" czy "Układ zamknięty". Prywatnie jest żoną Jana Englerta. Para poznała się w Akademii Teatralnej, gdzie Ścibakówna była studentką, a Englert jej wykładowcą. 

Beata Ścibakówna od początku swojej kariery otrzymywała tytuł jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Chociaż aktorka skończyła już 53. lata, dalej zachwyca urodą i nienaganną figurą. W mediach społecznościowych pojawiło się niedawno zdjęcia Ścibakówny pozującej w samym bikini. Fotografie zrobiły furorę w sieci, a internauci zgodnie stwierdzili, że pomimo upływu lat, Ścibakówna dalej urzeka swoim pięknem. 

Beata = Rakieta!
Przepiękna kobieta - pisali zachwyceni internauci

Jak Bata Ścibakówna dba o figurę?

Kiedy 53-letnia Beata Ścibakówna opublikowała swoje zdjęcia w bikini, wszyscy zadawali sobie jedno pytanie - jak aktorka dba o figurę? Nie da się ukryć, że gwiazda dalej wygląda jak nastolatka. Aktorka sekret swojej nienagannej figury zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem". Okazuje się, że gwiazda przestrzega jedyni kilku podstawowych zasad. 

Zasada numer jeden to mniej jeść, a zasada numer dwa to ćwiczyć i się nie lenić. Chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu. Początkowo naprawdę mi się nie chciało, ale ciało samo zaczęło się tego domagać. Ćwiczę w grupie z przyjaciółkami, jedna drugą mobilizuje i dlatego jest nam łatwiej - poinformowała.