Izabella Scorupco na zdjęciu z córką

Izabella Scorupco chociaż przekroczyła już magiczną pięćdziesiątkę, to wciąż zachwyca wszystkich tak samo jak wówczas, kiedy podziwialiśmy ją na wielkim ekranie. Polska "dziewczyna Bonda" stała się rozpoznawalna na całym świecie kiedy w 1995 roku zagrała u boku Pierce'a Brosnana w filmie o przygodach Jamesa Bonda "GoldenEye". Rola Heleny Kurcewiczówny w "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana sprawiła, że pokochali ją polscy widzowie.

Ostatnio Izabella Scorupco zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z córką, której pogratulowała ukończenia studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Mój skarbie. W końcu udało ci się skończyć studia. Klasa 2020 (ale w 2021)!! Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po czterech ciężkich latach nauki. Jestem tak dumna, że nie jest to nawet do opisania. Gratulacje!! - napisała modelka i aktorka.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje dla 24-letniej córki Izabelli Scorupco, Julii. Fani nie mogli również wyjść z zachwytu nad podobieństwem matki i córki.

"Wyglądacie jak siostry, ogromne gratulacje dla Julki":

"OMG. Jak siostry!!!!";

"Gratulacje dla was dwóch, piękności" - pisali w komentarzach.

To Cię również zainteresuje:

Zobacz także:

Kim jest córka Izabelli Scorupco - Julia Scorupco?

Julia Scorupco nosi nazwisko po swojej mamie. Przypomnijmy, że jej ojcem jest słynny hokeista Mariusz Czerkawski, za którego aktorka wyszła za mąż 14 lipca 1996 roku. W 1997 roku na świecie pojawiła się ich córka Julia. Niestety związek rodziców Julii nie przetrwał długo. Para rozwiodła się dwa lata po ślubie.

Julia Scorupco wychowywała się w Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

Trzeba przyznać, że córka Izabelli Scorupco odziedziczyła urodę po pięknej mamie i przystojnym tacie. Na swoim Instagramie często zamieszcza zdjęcia z mamą, a fani nie kryją zachwytu nad urodą córki gwiazdy.

My też jesteśmy oczarowane wspólnym zdjęciem Izabelli i Julii Scorupco i stwierdzamy, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ciekawe, czy teraz po skończeniu szkoły, Julka pójdzie w ślady mamy i wybierze modeling lub aktorsktwo. Trzymamy za nią kciuki i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy!