Wyprzedaże zima 2017

Powoli ruszają wyprzedaże 2017 w sieciówkach. Zara czy Mango będą mieć duże obniżki sezonowych trendów, warto więc jeszcze raz na początku zimy przejrzeć swoją szafę i sprawdzić, czy jesteśmy dobrze przygotowane do sezonu. Zima 2017 upływa pod znakiem sztucznego futra, sportowych puchówek, butów śniegowców i luźnych, ciepłych czapek.

Sztuczne futerko zima 2017

Noszenie naturalnych futer uznawane jest za faux pas i słusznie, natomiast dlaczego by nie pokusić się o sztuczne futerko? Sztuczne futerko zresztą w stylu np. ciepłego misia, jest w trendach zima 2017. Na wyprzedaży na pewno znajdziecie wymarzone futerko z obniżoną ceną - inwestujcie w stonowane kolory, zostaną z Wami na kolejny rok.

 

Obszerna czapka krasnalka

Luźna czapka króluje od kilku zimowych sezonów na ulicach. Po pierwsze zapewnia ciepło, po drugie dba o nonszalancki sznyt całej naszej zimowej stylizacji. Za chwilę czapki będą na wyprzedaży!

 

Kurtka puchówka sportowa

Sportowa kurtka puchowa z lat 90. ma się doskonale tej zimy. Nosimy ją ze swetrem, jeansami lub klasyczną koszulą. Fajnie sprawdzają się też z cygaretkami czy na przekór sportowemu charakterowi klasyczną torebką na pasku.

 

Buty śniegowce albo buty workery na zimę

Ciepłe, może nie koniecznie nadające się do biura, ale za to na weekendowe spacery i zakupy jak znalazł - buty śniegowce wróciły i warto w nie zainwestować właśnie na wyprzedażach zima 2017. Nosimy je raczej ze spodniami, sukienki takie śniegowce mogą zbytnio przytłaczać.

 

Ciepły sweter oversize

Znowu modne są swetry oversize z grubszej wełny, mogą być ze srebrną nitką, mogą z warkoczem. W takim swetrze zadacie szyku nie tylko na stoku, spokojnie można go założyć do pracy.