Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to rozgrzewający i relaksujący zabieg, który regeneruje zarówno nasz umysł, jak i ciało. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się kamienie pochodzenia wulkanicznego. Po rozgrzaniu do temperatury ok. 60°C, a następnie łagodnie przykłada do skóry. Gdy zaczną się ochładzać, rozpoczyna się właściwy zabieg. Masażysta na początku szybko, a potem coraz wolniej przesuwa kamienie po naszej skórze. Na koniec układa je w punktach energetycznych, aby pobudzić przepływ energii życiowej Qi. Efektem masażu jest głębokie odprężenie mięśni i pobudzenie krążenia krwi i limfy. Czujemy się wypoczęte, nasz komórki są lepiej dotlenione i odżywione, a skóra nawilżona i ujędrniona. Krótko mówiąc – jesteśmy wypoczęte i gotowe na długą zimę.

Peeling + masaż czekoladowy lub kawowy

Te aromatyczne zabiegi sprawią, że poczujesz się jak królowa. Oba mają formę rozbudowanych, ponad-godzinnych rytuałów, z których wyjdziesz głęboko odprężona i pachnąca. Twoja skóra będzie natomiast gładka, miękka i promienna. Jeśli zdecydujesz się na wersję kawową, zafundujesz sobie dodatkowo szybki detoks i zastrzyk energetyczny dla komórek. Z kolei rytuał w wersji kawowej dzięki użyciu olejki kakaowego i migdałowego dogłębnie odżywi suchą i szorstką skórę.

Rozświetlający i energetyzujący zabieg z witaminą C

Jeśli latem przesadziłaś z opalaniem i teraz zmagasz się z przebarwieniami oraz matową cerą, bez wahania polecamy zabieg z witaminą C. Ten składnik świetnie rozświetla i ujednolica koloryt, a dodatkowo działa antyoksydacyjnie, czyli przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia się. Ten rozświetlający rytuał zapewni twojej skórze zastrzyk blasku i energii oraz zniweluje pierwsze oznaki starzenia się.

Floating, czyli kąpiel w stanie nieważkości

Floating trudno porównać do jakiegokolwiek innego zabiegu. Polega kąpieli w kapsule wypełnionej słoną wodą. Dzięki zasoleniu nasze ciało swobodnie unosi się na jej powierzchni. Walory relaksacyjne wzmacnia dodatkowo idealna temperatura wody, dźwięki w tle oraz ciemność. Na kilkadziesiąt minut odcinamy się od wszelkich bodźców. Odpoczywają nasze: głowa, mięśnie i stawy. Łagodzą się bóle kręgosłupa, migreny oraz napięcie emocjonalne. Dodatkowo roztwór soli do Floatingu uzupełnia braki magnezu w organizmie oraz dobroczynnie wpływa na stan skóry. Kąpiel w słonej wodzie pozostawia ją gładką i nawilżoną oraz zmniejsza objawy trądziku.

Ognisty masaż ciała na ciepłym piasku

Ten zabieg łączy w sobie masaż klasyczny i egzotyczny rytuał relaksujący. Odbywa się na lekko rozgrzanym piasku kwarcowym, dzięki czemu przez cały czas trwania zabiegu odczuwamy przyjemne ciepło. To więc wymarzony zabieg dla wszystkich zmarzluchów. Efekt odprężenia psychicznego i fizycznego po jednym takim masażu można porównać do kilku “zwykłych” masaży. Na koniec odbywa się jeszcze specjalny mini z ogniem, przeprowadzany zgodnie z zasadami Medycyny Tybetańskiej. Ognisty zabieg poleca się szczególnie osobom zestresowanym oraz cierpiącym na przewlekłe bóle kręgosłupa.