CAFE SOCIETY

Kolejna komedia w długoletniej karierze Woody'ego Allena, z Kirsten Stewart w roli głównej. Tym razem, wspólnie z głównymi bohaterami, przeniesiemy się z Nowego Jorku do Los Angeles, Miasta Aniołów. Ben (Jessie Eissenberg, znany z kilku produkcji Allena) próbuje swoich sił w Hollywood, zabierajac ze soba ukochana. To bedzie jednak zmiana pelna milosnych zawirowan. Podejrzewamy, ze mozemy po raz kolejny znalezc sie w klimacie "O północy w Paryżu". Film otworzy 69. festiwal w Cannes

W kinach w sierpniu 2016.

NIENASYCENI

To film dla każdego fana Tildy Swinton i kolejne dzieło reżysera "Jestem miłością". Możemy się więc spodziewać prawdziwej wizualnej uczty. Tilda gra boginię rock'n'rolla Marianne Lane, która wyjeżdża na wakacje do jednego ze swoich wakacyjnych domów na Sycylii. W leczeniu chorej krtani wspiera ją dzielnie jej partner, jednak wiele się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się dawna miłość Marianne, Harry, ze swoją młodą córką Penelope (Dakota Johnson). To będzie elektryzująca produkcja!

W kinach od 20 maja 2016.

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU

Emily Blunt w jednej z brawurowych, głęboko psychologicznych ról. "Dziewczyna z pociągu" to mroczny thriller oparty na bestsellerowej powieści Amerykanki Pauli Hawkins. Rachel (Blunt) boryka się z wieloma życiowymi problemami, rozwodem i alkoholizmem. Każdego dnia dojeżdża do pracy tym samym pociągiem i obserwuje. Szczególnie wyobraźnię bohaterki pobudza pewna para, która wiedzie, według niej, idealne życie. Do czasu, kiedy pewnego poranka widzi przez okno pociągu coś niepokojącego...

W kinach we wrześniu 2016.

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIĘ

Drew Barrymore powraca w doskonałej formie! Jess (Barrymore) i Milly (Toni Collette) - nierozłączne odkąd poznały się jako małe dziewczynki, dziś jako dorosłe kobiety nie pamiętają momentu, gdy nie dzieliły razem czasu, sekretów, ciuchów, a nawet chłopaków… Bez taniej ckliwości i schematycznych banałów, za to z dużym dystansem i niepowtarzalną kobiecą energią. To dobry, ciepły film o kobietach i ich szaleństwach, polecamy z ręką na sercu. 

W kinach od 13. maja 2016.

BOSKA FLORENCE

Mimo fatalnego głosu, Florence Foster Jenkins (w tej roli niezwykła Meryl Streep) marzy o zostaniu śpiewaczką operową. Kochała muzykę, trochę jednak bez wzajemności, lecz dzięki pozycji i bogactwu, w zasadzie udało jej się zostać gwiazdą Broadway'u. Musicie to zobaczyć!

W kinach w sierpniu 2016.