To, czy sprzyja nam los, jest zapisane w gwiazdach. W zależności od ich ułożenia, jedni będą mieli lepszą passę, a inni gorszą. Istnieje jednak pewna grupa osób, która z reguły nie powinna narzekać na pecha. Są to najszczęśliwsze znaki zodiaku, które wskazała wróżka dzieląca się poradami magicznymi na TikToku. W komentarzach pod jej nagraniem rozgorzała dyskusja - niektórzy uważają bowiem, że również powinni znaleźć się w tym zestawieniu. Zobaczcie, kto należy do grona szczęśliwców, a kto musiał obyć się smakiem. 

Najszczęśliwsze znaki zodiaku - które to?

TikTok to modna aplikacja, na której możemy znaleźć różne porady. Internauci dzielą się tam trikami urodowymi, inspiracjami modowymi, ale też poradami domowymi, pysznymi przepisami oraz różnego rodzaju ciekawostkami astrologicznymi. Te ostatnie cieszą się naprawdę dużą popularnością.  

Zobacz także: 

Teraz TikToka podbija profil @horoscopeastro. Możemy na nim znaleźć wiele ciekawych porad dotyczących astrologii. To właśnie dzięki niemu też jesteśmy w stanie się dowiedzieć, że istnieje pewna grupa osób, które po prostu urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą. Nawet gdy chwilowo coś idzie nie po ich myśli, mogą być pewne, że los już niedługo się odwróci. Oto najszczęśliwsze znaki zodiaku: 

  1. Panna 
  2. Skorpion
  3. Byk
  4. Lew 
  5. Baran

Wróżka uważa, że właśnie te znaki zodiaku mają najwięcej szczęścia w życiu. Ich usposobienie sprawia też, że nawet trudności pokonują z optymizmem i potrafią bezinteresownie wspierać innych, za co zostają wynagrodzone. 

Wiedzą, jak zaakceptować prezenty od wszechświata z głowami uniesionymi wysoko. Zawsze pomogą ludziom w potrzebie, nawet jeśli ci o to nie proszą - możemy przeczytać w filmiku. 

Sami zobaczcie to nagranie. 

@horoscopeastro 5 luckiest zodiac signs #horoscope #astrology #foryou #astrologytiktok #zodiacsigns #foryoupage #zodiac #horoscopes original sound - Horoscope for you

Wróżka zdradziła, komu sprzyja los

Internauci, którzy dotarli do nagrania wróżki, są nim zachwyceni. Wielu z nich znalazło się w gronie szczęśliwców, o czym postanowili ją poinformować: "To takie prawdziwe", "Nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale to prawda", "W zeszłym roku nawet wygrałem samochód"

Zobacz także:

Ci, którzy nie zostali umieszczeni na liście, nie do końca jednak zgadzają się z werdyktem wróżki. Ich zdaniem również powinni znaleźć się w gronie szczęśliwców.

A co wy o tym sądzicie? Wasz znak zodiaku jest na tej liście? A może urodziliście się pod inną, ale równie szczęśliwą gwiazdą? 

Zobacz także: