Lada chwila listopad, co oznacza, że oficjalnie dotarliśmy już do końcówki roku. I tak jak 2019 nie jest już pierwszej świeżości, podobnie jest pewnie również z kolorem twoich włosów. Czas najwyższy rozejrzeć się więc za inspiracjami. Dobra wiadomość jest taka, że w wiodących trendach z wybiegów i najlepszych salonów fryzjerskich na świecie praktycznie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Bardzo modny jest zarówno jasny blond, ale również beżowy blond. W przypadku włosów brązowych z pewnością warto postawić na jasny złoty brąz, kasztanbrązową mokę.

Modne kolory włosów na sezon jesień-zima 2019/2020

1. Jasny blond

Modny blond na jesień i zimę? W tym sezonie zdecydowanie możesz zainspirować się fryzurami takich hollywoodzkich aktorek, jak Elle Fanning i Michelle Williams i postawić na jasny blond. W tym sezonie jednak odchodzimy już od bardzo chłodnej, białej platyny i zwracamy się ku nieco bardziej żółtawym odcieniom.

2. Czekolada

Z kolei jeśli chodzi o włosy ciemne, to największą furorę w sezonie jesień-zima 2019/2020 zdecydowanie będą robić takie odcienie, jak głębokie espresso i gorzka czekolada. Miłośniczki cieplejszych barw mogą zdecydować się na bardziej klasyczny, ale wciąż wpisujący się w aktualne trendy, czekoladowy brąz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kenra Professional (@kenraprofessional) Mar 15, 2019 o 8:06 PDT

3. Kasztanowe i miedziane

Furorę w nadchodzących miesiącach robić będą także kolory z wyrazistymi tonami czerwonymi, czyli głównie włosy miedziane oraz kasztanowe.

4. Jasny złoty brąz

Włosy w kolorze przechodzącym z jasnego brązu w złoty blond to także jeden z największych trendów królujących na Instagramie.

5. Beżowy blond

Już nie tylko platyna! W trendach na ten sezon zdecydowanie rządzą o wiele bardziej naturalne odcienie blondu, jak właśnie np. beżowy blond.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amy Bee | CO BALAYAGE (@hairbyamybee) Paź 15, 2019 o 8:21 PDT

SPRAWDŹ TEŻ: 5 fryzur na jesień, które królują na Instagramie [TRENDY 2019]