Gwyneth Paltrow pokazała się nago

Amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow ostatnio zaskoczyła fanów publikując swoje nagie zdjęcie. Wszystkich, którzy myślą, że aktorka chciała zwrócić na siebie uwagę musimy wyprowadzić z błędu. Kryje się za tym głębszy przekaz.

Nagie zdjęcie Gwyneth Paltrow ma zwrócić uwagę na ważną rzecz. To swoisty apel do wszystkich kobiet.

Gwyneth Paltrow apeluje do kobiet

46-letnia aktorka zamieszczając swoje nagie zdjęcie chce promować naturalność.

Okłamujemy samych siebie z dobrych i złych powodów. Samoobrony lub samosabotażu (które często są jednym i tym samym). Ale dlaczego? – pisze pod zdjęciem na Instagramie aktorka.

Każda z nas powinna szczerze odpowiedzieć sobie na to pytanie. W świecie gdzie cały czas kreuje się sztuczność i zakłamany obraz, niewiele kobiet ma odwagę pokazywać swoją naturalność i autentyczność.

Na szczęście media społecznościowe coraz częściej opanowuje ruch body positivity, dzięki któremu kobiety mają odwagę i przestają wstydzić się swoich rozstępów, blizn czy dodatkowych kilogramów. Jednak musi minąć jeszcze trochę czasu, żeby kobiety przestały mieć kompleksy i mogły bez żadnych barier pokazywać swoją naturalność. Mamy nadzieję, że ten kierunek cały czas będzie się rozwijał, ponieważ potrzebujemy takiej swobody i wolności psychicznej, bo wszystko siedzi w naszych głowach.

Internautki dziękują Gwyneth Paltrow

Apel Gwyneth Paltrow doceniły kobiety. W komentarzach nie kryją słów zachwytu nad gestem aktorki.

Uwielbiam to ujęcie!

Dziękujemy ci za to, że jesteś sobą.

Brawo za odwagę – czytamy w komentarzach.

My również jesteśmy zachwycone zdjęciem aktorki i podpisujemy się pod jej apelem. Bądźmy naturalne, bądźmy sobą i nie dajmy wsadzić się w sztuczne kanony piękna. Jesteśmy piękne, jesteśmy wartościowe i już najwyższa pora podnieść swoją samoocenę.