Anna Dereszowska to wspaniała aktorka, ale też troskliwa mama, która wychowuje obecnie 13-letnią córkę Lenkę i 6-letniego Maksa. Wszystko wskazuje jednak na to, że rodzina Anny Dereszowskiej niebawem się powiększy. Gwiazda, która w tym roku kończy 40 lat, ogłosiła właśnie, że jest w ciąży!

ZOBACZ TEŻ:

Anna Dereszowska - kuchnia doskonała

Anna Dereszowska - tak mnie wychowano

Anna Dereszowska - dziecko wywróciło moje życie do góry nogami

Anna Dereszowska w trzeciej ciąży - "Kocham, kocham, kocham"

Co prawda pierwsze informacje o ciąży Anny Dereszowskiej nie były oficjalne, ale ostatecznie plotki o błogosławionym stanie gwiazdy okazały się prawdziwe. Anna Dereszowska postanowiła podzielić się dobrą nowiną z fanami poprzez konto na Instagramie:

- „To najpiękniejszy dzień w moim życiu” - Lenusia. „A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z Anną Lewandowską?”. Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. Daniel Duniak: „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” Kocham, kocham, kocham – zacytowała swoją rozmowę z dziećmi i mężem Anna Dereszowska, wrzucając na swoje konto przepiękne zdjęcie z dziećmi, na którym wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Anna Dereszowska – kiedy poród? 

Kiedy urodzi się trzecie dziecko Anny Dereszowskiej? Wszystko wskazuje na to, że „mały ludzik” jest w połowie drogi – 4/5 miesiąc. Potwierdzają to również doniesienia z planu serialu „Komisarz Mama”. Jak donosił Pudelek, ekipa serialu miała tak kadrować zdjęcia, by nie było widać ciążowego brzuszka. Zdjęcia do kolejnej części przygód „Komisarz Mamy”, w którą wciela się Paulina Chruściel mają zakończyć się w połowie maja.

Z pewnością Anna Dereszowska właśnie wtedy skupi się na swojej ciąży i powoli będzie przygotowywać się do narodzin swojego trzeciego dziecka.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Anna Dereszowska i przeprowadzka na Mazury

Być może cała rodzina przeprowadzi się na Mazury, jak marzyła o tym Anna Dereszowska?


- Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy... Daniel Duniak śmieje się, że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka! – pisała na swoim koncie na Instagramie, zdradzając swoje życiowe plany.

Gratulujemy budowy domu, trzymamy kciuki za realizację planów i przede wszystkim cieszymy się z wieści o ciąży.

Dziecko po 40-tce

40 lat to wspaniały wiek na narodziny dziecka – potwierdza to wiele znanych mam. Na dziecko po 40-tce zdecydowały się m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa czy Katarzyna Skrzynecka, a także Monica Bellucci czy Jennifer Lopez.

ZOBACZ TEŻ:

Oto najlepszy wiek na pierwszą ciążę - nowe badania

Ciąża po 35 roku życia - wady i zalety