Oszukiwanie partnera uważają za coś w rodzaju zbrodni na związku. Oto 4 najwierniejsze znaki zodiaku, dla których trwanie przy partnerze to wartość nadrzędna. 

Najwierniejsze znaki zodiaku

Nie będzie to ani Strzelec, ani Ryby, czy Bliźnięta - te znaki mają niemały problem z ustatkowaniem się i trwaniem przez lata w szczęśliwej, zgodnej relacji. Skłonności do zdrady i oszukiwania ukochanych nie mają za to... No właśnie - które znaki są najwierniejsze? Sprawdźcie koniecznie!

1. Baran

Baran może do małżeństwa niespecjalnie się nadaje, ale z pewnością nie można zarzucić mu, że jest niewierny. Zodiakalne Barany nie mają żadnego problemu z dochowaniem wierności, a wytrwanie u boku jednej osoby wcale ich nie przeraża, a wręcz cieszy (cenią bowiem stabilizację). Jest jednak jeden warunek: musi być to ktoś, kto dotrzyma kroku Baranowi, będzie go wspierał i pozwoli mu grać pierwsze skrzypce w związku. W takim układzie Baran stanie się najlepszą wersją siebie - opiekuńczą, ciepłą i kochającą osobą. 

2. Byk

Czy Byk jest wierny? Zdecydowanie tak! Byk, gdy już się wreszcie zakocha, to bardzo mocno i wręcz ślepo. Będzie trwał przy partnerze, dogadzał mu i opiekował się nim, ale jednocześnie może mieć problemy z... zazdrością. Byki nie zdradzają, ale mają tendencje do posądzania o zdradę. Nie umieją też przyznać się do błędu i potrafią wmówić sobie, że partner coś kręci nawet, jeśli ma czyste intencje. Na szczęście, złość szybko im przechodzi, a seks na zgodę to ich tajna broń.

3. Rak

Raki, spośród wszystkich znaków zodiaku, są zdecydowanie najwierniejsze. Miłość i oddanie ukochanej osobie są dla nich priorytetem. Boją się podejmować jakichkolwiek działań, które mogłoby zaszkodzić ich relacji, dlatego jeśli już się wiążą, to nawet nie biorą pod uwagę zakończenia relacji z ich powodu. Życie w związku traktują jak gwarancję bezpieczeństwa. Nie w głowie im przelotne romanse i miłostki - no, chyba, że są singlami - wtedy szaleją jakby jutra miało nie być.

4. Lew

Każdy Lew to pewnego rodzaju wódz. Jeśli kocha, jest kochany i czuje się podziwiany, trwa u boku tej jednej jedynej osoby i nie zdradzi (jak to w każdym stadzie). Lwy ubóstwiają być w centrum uwagi i to, kiedy ich zdanie jest respektowane. Wtedy są najlepszą wersją siebie - opiekuńcze i bardzo zaradne. Jeśli nie są szczęśliwe w relacji, prędzej ją zakończą z innych powodów, niż zdecydują się na zdradę.