Ostatnie dni listopada sprzyjają wielkim zmianom w życiu. Zagubieni łatwiej odnajdą drogę już w grudniu dzięki znakom od aniołów, ale nie wszyscy dostrzegą ich sygnały. Wszystkim jednak sprzyja energia, a dobra wróżba jest na wyciągnięcie ręki. 30 listopada koniecznie zrób tę 1 rzecz. Dzięki niej zapewnisz sobie szczęście, ale nie tylko. Sama poprawisz swój los. Przeczytaj, jak to zrobić.

30 listopada koniecznie zrób tę rzecz

Ludowe przesądy na 30 listopada wskazują, że tego dnia herbata ma magiczne działanie. Wszelkie napary zyskiwały specjalną moc, o ile zachowało się specjalne zasady ich przygotowywania. Każdemu herbata mogła przynieść inne dary. Dlatego 30 listopada zrób ten napój, a poprawisz swoje życie.

Największą moc sprawczą miały 30 listopada herbaty, które przygotowywało się z naturalnych składników. Sprawdzają się tu ususzone zioła, kwiaty, owoce i inne dodatki. Co dodać do magicznej herbaty tego dnia, aby zapewnić sobie szczęście, ale nie tylko? Przesądy głoszą, że każdy składnik ma swoje specjalne działanie 30 listopada.

Zobacz też:

30 listopada zapewnisz sobie szczęście, ale nie tylko

Stare ludowe podania zachęcają, by 30 listopada przygotować magiczną herbatę na szczęście. Jej składniki powinny być jak najbardziej naturalne, ponieważ wtedy zachowują największą magiczną moc. Oto co możesz dodać do swojego naparu i zapewnić sobie wspaniałe dary:

  • cynamon – na pieniądze, bogactwo i powodzenie w finansach,
  • miód – na szczęście, poprawę w miłości i dostatek w domu,
  • goździki – na przypływ gotówki, poprawę w relacjach i spokój w domu,
  • lipę – na pomoc w rodzinie, harmonię i zakończenie kłótni,
  • gałkę muszkatałową – na szczęście, bogactwo, oczyszczenie z negatywnej energii, ochronę,
  • miętę – na dostatek, kreatywność, życzliwość i poprawę w przyjaźni.

Pamiętaj, by robić herbatę na szczęście z pozytywnym nastawieniem. Każdy sam powinien przygotować swój specjalny napój, by energia składników ułożyła się w osobistą dobrą wróżbę. Dzięki temu 30 listopada herbata na szczęście przyniesie ci światłą przyszłość.

Przeczytaj także:

Zobacz także: