Nie od dzisiaj wiadomo, że w gwiazdach jest zapisana nasza przyszłość. Niestety, tym razem kosmos nie ma dobrych wieści dla tych 3 znaków zodiaku. Co jak co, ale to jest więcej niż pewne. To właśnie ich czeka ciężka harówka przed świętami. Na szczęście nie wszystko jest przesądzone. Jeśli weźmiesz sobie do serca rady, jakie zsyłają ci gwiazdy, jest wielka szansa, że ominie cię najgorsze. Jeśli jednak się uprzesz i postawisz na swoim, nie wykluczone, że skutki twoich decyzji będą opłakane.

Zobacz także: 

Ciężka harówka przed świętami ich nie ominie

Wygra duma i walka o dobre imię, czy może kompromis i praktyczne rozwiązanie sytuacji? Poznaj trzy znaki zodiaku, które gwiazdy postanowiły wystawić na próbę. Sprawdź, czy jesteś wśród nich.

Byk

Byk od dawna żyje świętami i nie może się ich wprost doczekać. Niestety, w eutrofii planowania i organizacji zapomniałaś o jednej rzeczy. O wiosennych porządkach. Mimo że będziesz zmęczona nawałem obowiązków, twój perfekcjonizm nie pozwoli na pozostawienie choćby odrobiny kurzy. Rozważ, czy nie warto zaangażować bliskich do pomocy. Inaczej, zamiast cieszyć się rodzinną atmosferą w święta, będziesz odsypiać. Czy takie poświęcenie jest tego warte?

Rak

Rak najchętniej poszedłby na gotowe, ale już dawno zobowiązał się do przygotowania świątecznych wiktuałów i nie chce teraz zawieść najbliższych. Niestety to się wiąże nie tylko z wydatkami, ale i czasem, który poświęcisz na gotowanie i pieczenie. Na szczęście uśmiech na twarzach bliskich osób wszystko ci wynagrodzi. Możesz spodziewać się  nie tylko słów uznania, ale także miłych upominków. 

Skorpion

Skorpion będzie wściekły na bliskich, ponieważ poczuje się zobowiązany do przygotowania świąt dla całej rodziny. Będziesz nadąsana i zła, ale do całej sprawy podjedziesz bardzo honorowo i od nikogo nie przyjmiesz deklarowanej pomocy. Zastanów się, czy to nie odbije się później na waszych relacjach rodzinnych. Bo atmosfera przy świątecznym stole z pewnością będzie kiepska. Zamiast obwiniać innych, przyjrzyj się swoim decyzjom.

Przeczytaj także: 

Zobacz także: