3 ziarna ziela angielskiego na usunięcie klątwy to skuteczna metoda, by pozbawić się kłopotów. Dzięki magicznym właściwościom ma szerokie zastosowanie. Dowiedz się, w jaki sposób aktywować 3 ziarna, by na dobre pozbyć się klątwy ze swojego życia. Musimy jednak pamiętać, że biała magia ma działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Zobacz także: 

3 ziarna ziela angielskiego na usunięcie klątwy. Magia

Ziele angielskie ma niezwykle silne działanie magiczne. Dzięki wyjątkowym właściwościom możemy w prosty sposób usunąć klątwę, pecha, ale także poprawić naszą sytuację finansową. Dzieje się tak, ponieważ wystarczą już 3 ziarna ziela angielskiego, by:

  • usunąć najcięższą nawet klątwę,
  • zablokować dostęp wampirom energetycznym,
  • zneutralizować pecha,
  • poprawić swoje samopoczucie poprzez usunięcie negatywnej energii,
  • aktywować pieniądze na pomnożenie bogactwa.

Zanim jednak rozpoczniesz praktykowanie białej magii, koniecznie zastanów się nad swoją intencją. Musi być ona jednoznaczna i klarowna, aby wygenerowana energia nie uległa rozproszeniu. Najważniejsze jednak, aby nie działała na niczyją szkodę. W innym wypadku ściągniesz na siebie kłopoty.

Przeczytaj także: 

3 ziarna ziela angielskiego na usunięcie klątwy. Instrukcja

Gdy już mamy przygotowane ziele angielskie i jasno określoną intencję, możemy przejść do kolejnego etapu. Pamiętajmy o zachowaniu powagi i pełnego skupienia. Jeśli się rozproszymy, a co gorzej, ktoś przerwie man wykonywanie rytuału ochronnego i oczyszczającego, będzie trzeba go powtórzyć od początku.

Poniżej znajduje się dokładna instrukcja, która wskaże ci, jak aktywować 3 ziarna ziela angielskiego na usunięcie klątwy.

Zobacz także:

  1. Oczyść swoje myśli ze złej energii.
  2. Wypowiedz swoją intencję.
  3. Dokładnie rozgnieć ziarna ziela angielskiego. Cały czas skupiaj się na swojej intencji.
  4. Jedną szczyptę ziela angielskiego umieść na czubku głowy. W ten sposób usuniesz klątwę.
  5.  Pozostałą część rozsyp po kątach w całym domu lub mieszkaniu. Tak usuniesz klątwę z przestrzeni domowej.

Jeśli chcesz na przyszłość zablokować dostęp wampirom energetycznym, koniecznie umieść 1 szczyptę ziela angielskiego na wycieraczce przed wejściem.

Sprawdź: