Każda z nas chciałaby trafić na księcia z bajki, który będzie nosił ją na rękach i obsypywał płatkami róż. Niestety takich mężczyzn ze świecą szukać, a już na pewno nie ma co liczyć, że faceci o tych imionach będą się zachowywać w ten sposób. Okazuje się bowiem, że ich podejście do kobiet jest dalekie od ideału, a nawet... nie do przyjęcia. Oto 3 najbardziej toksyczne imiona męskie. Lepiej uciekać od ich właścicieli. 

Mężczyźni o tych 3 imionach są toksyczni

Każda z nas zna mężczyznę, któremu przydarzają się toksyczne zachowania. Może to wynikać z jego znaku zodiaku, ale też z charakterystyki jego imienia. 

Zobacz także:

Faceci o tych imionach są najbardziej toksyczni:

Bartosz, Maciej, Wojciech - dlaczego to toksyczne imiona męskie?

Bartosz to prawdziwy mistrz telenowel. Można go nazwać nawet "królem dram". Potrafi zrobić scenę swojej partnerce w najmniej oczekiwanym momencie i to nawet w grupie innych osób. Gdy się obrazi, odcina się od całego świata - nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Nigdy nie obchodzą go uczucia drugiej osoby, a wszystko musi być po jego myśli. 

Maciej jest bardzo zaborczy. Nie znosi, gdy jego ukochana rozmawia z innymi mężczyznami i staje się wtedy chorobliwie zazdrosny. Dopisuje sobie wiele rzeczy i przez to może zacząć panikować, a swoje emocje skrywa za maską obojętności. Jest wówczas wredny i nie waży słów, tym samym pokazując, jak niewiele znaczy dla niego ukochana osoba. 

Wojciech jest "pępkiem świata". Mężczyzna o tym imieniu zawsze musi być na pierwszym miejscu i gdy jego ukochana zajmuje się czymś lub kimś innym, będzie miał do niej pretensje. Może być zazdrosny nawet o własne dzieci. Ten mężczyzna nie dorósł do roli męża i ojca, a w zasadzie jest wiecznym chłopcem. Liczy się dla niego głównie dobra zabawa. 

Zobacz także:

Zobacz także: