Każdy z nas zna kogoś, kto często robi sobie krzywdę lub psuje różne rzeczy. Jeżeli komuś ma się przytrafić coś złego, z pewnością tej osobie. Przyciąga do siebie nieszczęścia jak magnes i często wpada w tarapaty. Wynikać to może z gwiazdy, pod jaką się urodziła. Istnieją bowiem 3 najbardziej niezdarne znaki zodiaku. Lepiej schodzić im z drogi. 

3 najbardziej niezdarne znaki zodiaku

Jedni mają życiowego pecha, inni po prostu są nieuważni - niezależnie od powodów na świecie jest pełno niezdarnych osób. Nikt jednak nie równa się pod tym względem tym 3 znakom zodiaku.

Zobacz także:

Oto 3 znaki zodiaku, które są wyjątkowo niezdarne: 

  • Bliźnięta,
  • Skorpion,
  • Strzelec. 

Bliźnięta, Skorpion, Strzelec - dlaczego te znaki zodiaku są niezdarne? 

Bliźnięta lubią żyć we własnym świecie. Gdy zamykają się w sobie, nie zwracają uwagi na otoczenie. Przez to zdarza im się wpaść w niemałe tarapaty. Zgubione klucze, rozbita szybka w telefonie lub rozdarte spodnie to ich codzienność. W zasadzie to dobrze im z tym, bo już dawno przyzwyczaiły się do swojej niezdarności - potrafią nawet się z niej śmiać. 

Skorpion jest charakterny, dominujący, zawsze musi mieć rację, ale niestety los płata mu figle i podstawia nogi. Zdarza się, że to właśnie osoby o tym znaku zodiaku mają największego pecha. Jeżeli ktoś ma wejść w jedyną kałużę na ulicy, z pewnością będzie to Skorpion. I choć będzie udawał, że tak nie jest, musi przyznać się do wyjątkowej niezdarności. 

Strzelec to prawdziwy aktor wśród znaków zodiaku. Zgrywa sumiennego i ogarniętego, ale w rzeczywistości jest jednym z najbardziej roztrzepanych znaków zodiaku. Potrafi zapomnieć odebrać dziecka z przedszkola lub poprzestawia wszystkie samochody, stawiając swój na miejscu parkingowym. Ma na to idealne wyjście - zamknąć oczy i udawać, że nic się nie stało. 

Zobacz także:

Zobacz także: