Wiele osób zastanawia się, co sprawia, że ktoś jest skłonny do zdrady lub też nie. Wpływ na to może mieć wiele czynników, ale przede wszystkim to, pod jaką gwiazdą się rodzimy. To właśnie natura wyposaża nas w pewne cechy charakteru, które odpowiadają także za nasze predyspozycje do skoku w bok. Niezależnie zatem od tego, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami - to te 3 niewierne znaki zodiaku najczęściej zdradzają. 

3 niewierne znaki zodiaku. Dla nich zdrada to chleb powszedni 

Niektórzy zarzucają mężczyznom, że to oni najczęściej zdradzają. Nawet jeżeli statystyki tak mówią, należy pamiętać, że to nie płeć generuje naszą skłonność do zdrady. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że największy wpływ na to ma gwiazda, pod którą się rodzimy. Są bowiem 3 znaki zodiaku, które nie potrafią dochować wierności swojemu partnerowi. Monogamia nie jest dla nich. 

Te 3 znaki zodiaku nie potrafią dochować wierności

Oto 3 najbardziej niewierne znaki zodiaku:

Zodiakalne Bliźnięta nie są stworzone do długotrwałych związków. Bardzo szybko nudzą się partnerem i szukają atrakcji gdzie indziej. Dlatego też właśnie przygoda na jedną noc jest dla nich idealna.

Lew to znak zodiaku, który lubi być adorowany. Nic więc dziwnego, że często wdaje się we flirt - nawet gdy jest w stałym związku. Z pozoru jest on niewinny, ale może szybko przerodzić się w romans. 

Zobacz także:

Skorpion to tajemniczy znak zodiaku, który przyciąga do siebie każdego. Nic więc dziwnego, że jego enigmatyczne usposobienie często prowadzi do romansów. Mało kto jest w stanie ustrzec się przed urokiem Skorpiona. 

Zobacz także: