Wydaje się, że dorośli ludzie zawsze powinni brać odpowiedzialność za swoje czyny. Niestety wiemy też, że nie wszyscy są do tego zdolni. Zdarzają się ludzie, którzy zrobią wszystko, żeby zrzucić winę na innych i będą udawać, że nic tak naprawdę się nie stało. Nawet gdy zrobią coś złego, z pewnością się do tego nie przyznają. Okazuje się, że zależy to od gwiazdy, pod jaką się urodzili. Te 3 nieodpowiedzialne znaki zodiaku zawsze wywijają się z tarapatów. 

3 nieodpowiedzialne znaki zodiaku. Najgorsze czyny uchodzą im na sucho

Już w szkole uczyliśmy się o tym, jak ważna jest odwaga cywilna i umiejętność przyznania się do błędu. Nie wszyscy jednak wzięli sobie to do serca lub po prostu wtedy nie słuchali, ponieważ niektóre cechy charakteru są od nich silniejsze.

Zobacz także: 

Istnieją ludzie, którzy rodzą się pod złymi gwiazdami. Ich znaki zodiaku wpływają na to, że nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje czyny. Niestety często nie jesteśmy w stanie zmienić cech osobowości, które nabywamy wraz z narodzinami. Tak też jest w tych trzech przypadkach. 

Te 3 znaki zodiaku są nieodpowiedzialne

Oto 3 najbardziej nieodpowiedzialne znaki zodiaku:

Wydawać się może, że skoro Lew jest królem zwierząt, powinien być odpowiedzialny. W rzeczywistości jednak to prawdziwy hulaka. Nie lubi brać odpowiedzialności nawet za swoje czyny, a co dopiero mówić za poczynania innych. Jest jednak niezwykle czarujący. Dlatego ludzie go uwielbiają i nawet największe przewinienia potrafią ujść mu na sucho. Dzięki temu wie, że może sobie pozwolić na wszystko.

Wodnik jest podstępnym znakiem zodiaku. Nigdy nie przyzna się do błędu, nie wspominając już o wzięciu odpowiedzialności za swoje czyny. Gdy zrobi coś nie tak, będzie próbował odwrócić kota ogonem, a nawet może być skłonny do zrzucenia winy na innych. Jest urodzonym kłamcą, mówi nieprawdę bez mrugnięcia okiem i często nagina fakty. Przez to zawsze spada na cztery łapy, ale jego bliscy na tym cierpią. 

Zobacz także:

Ryby to marzycielki. Są oderwane od rzeczywistości, więc trudno oczekiwać, że będą brały odpowiedzialność za coś, na co nawet nie zwracają uwagi. Zbyt często kierują się w życiu instynktem i emocjami, przez co zdarza im się nieświadomie krzywdzić innych. Zwracają uwagę na to, co niepotrzebne, zamiast zadbać o relacje z najbliższymi. Oni jednak i tak im wybaczają, bo Ryby po prostu są urocze. 

Zobacz także: