OLAPLEX zestaw odbudowujący włosy

Jedna z najskuteczniejszych kuracji do włosów, która błyskawicznie poprawia wygląd kosmyków. Powszechnie stosowana w salonach fryzjerskich, szczególnie podczas zabiegów farbowania i dekoloryzacji włosów. Na czym polega jej fenomen? OLAPLEX replikuje i regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu mechanicznemu, w trakcie zabiegów chemicznych, lub przez wykorzystanie wysokiej temperatury podczas stylizacji. Dwa produkty, No. 0 i No. 3 stanowią kompleksową „terapię” kosmyków w domowych warunkach. Pierwszy wstępnie regeneruje je i przygotowuje do maksymalnego wchłonięcia składników aktywnych z kolejnego preparatu. Włosy stają się mocne, lśniące i wyraźnie wygładzone, jak po wizycie o fryzjera. 

Phyto - Phytocyane

12 ampułek, które kryją w sobie kurację wzmacniającą, odżywczą i zapobiegającą wypadaniu włosów. Każda zawiera. Serum w ampułkach bogate jest między innymi w aminokwasy siarkowe, wyciąg z ginko biloba (miłorzębu japońskiego), proteiny jedwabiu i witaminy z gruby B. Odżywia i pielęgnuje cebulki włosów, nawilża skórę głowy, a także chroni kosmyki przed działaniem wolnych rodników - dodatkowo dzięki zawartości tyrozyny opóźnia pojawianie się siwych włosów. Serum nie trzeba spłukiwać, jest więc idealną propozycją dla tych z Was, które nie lubią zbyt długo przesiadywać w łazience (albo lubią, ale wiecznie się spieszą!).

Zobacz też: Prezenty świąteczne dla włosomaniaczek - nasze TOP 5

Kerastase Chronologiste - kawiorowa kuracja do włosów

Luksusowa kuracja do włosów, która swoje odbudowujące działanie opiera na właściwościach składników takich, jak: abyssine, olejek amla, kukurydziany, kameliowy i arganowy, ceramidy, witamina E oraz gluko-lipid. Perły „kawioru” zawierają wysokie stężenie substancji aktywnych pochodzenia morskiego i roślinnego, a maska rewitalizująca stanowi bazę całego rytuału. Ich połączenie daje spektakularny efekt wygładzonych, lśniących i mocnych włosów, które jednocześnie nie tracą lekkości.