W które dodatki na wiosnę 2022 warto zainwestować? Co kupić teraz, aby za kilka miesięcy wciąż było modne? Sprawdźcie nasze TOP 3! 

Modne dodatki na wiosnę 2022: torebki w kolorze ciała

Ten trend pokochałyśmy jeszcze zanim nadeszła upragniona wiosna. Na wybiegach zaprezentowali go m.in. Hermès, Chloé, czy Stella McCartney. Chodzi o kontynuację miłości projektantów do kolorów ziemi, która przeniosła się na akcesoria. Torebki w cielistych odcieniach - od beżu, przez kawę z mlekiem, po brązy zdobyły nasze serca.

Kochamy je za uniwersalność i ponadczasowość, a także to, że czynią nasze stylizacje bardziej wyrafinowanymi. W jakim kształcie są te najmodniejsze? Wciąż królują torebki typu baguette bag, niewielkie pudełka i jeszcze mniejsze torebki przypominające etui

Modele, które najbardziej pasują do tego opisu projektuje polska marka Lobos. Są absolutnie unikatowe i co ważne - wyprodukowane z doskonałych materiałów, a więc być może przekażecie je w przyszłości komuś bliskiemu. 

Teraz macie również wyjątkową okazję, by torebki Lobos kupić o 15% taniej. Zrobicie to podczas wiosennego Szaleństwa Zakupów, które odbędzie się w dniach 21-24 kwietnia 2022 roku (tu znajdziecie wszystkie kupony zniżkowe). 

Modne dodatki na wiosnę 2022: pierścionki i sygnety

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi, minerałami lub stylowe sygnety - oto biżuteria, którą tej wiosny będziemy nosić. Spokojnie, nie musicie od razu wypełniać swojej szkatułki z biżuterią po brzegi i wydawać milionów. Wystarczy jeden pierścionek, ale za to taki, który zrobi kolosalne wrażenie i doda stylizacji charakteru. Możecie zainspirować się też kampanią Diora i nosić kilka na jednej ręce.

Gdzie znaleźć pierścionki, które naprawdę robią wrażenie? Zwróćcie uwagę na te, które w swoim portfolio ma polska marka Briju, która tworzy wyjątkową biżuterię o 1920 roku! Nasze serce totalnie podbiła kolekcją Vintage.

Zobacz także:

Marzycie o którymś z tych przepięknych pierścionków? Podczas wiosennego Szaleństwa Zakupów biżuterię Briju kupicie z aż 20% zniżką.

Modne dodatki na wiosnę 2022: statement tights 

Kabaretki, modele ozdobione haftem lub fantazyjną koronką, w serduszkakropki i inne wzorki. Noszone do Martensów, loafersów, ale też baletek i szpilek. Mowa o rajstopach, które w wielkim stylu podbiły wybiegi i to do tego stopnia, że te z monogramem Gucci noszą gwiazdy i wszyscy ci, którzy wiedzą, co naprawdę w modzie piszczy. Wszystko więc wskazuje na to, że tej wiosny rajstopy będą odgrywały istotną rolę w stylizacjach, a nawet grały w nich pierwsze skrzypce.

Wiosną i latem 2022 najchętniej założymy rajstopy polskiej marki Gabriella. Modele w serduszka (Lovie), wisienki (Very Cherry) i ten z przepięknym, kwiatowym motywem (Clementine) to małe dzieła sztuki, które z przyjemnością będziemy nosić.

Rajstopy Gabriella podczas wiosennego Szaleństwa Zakupów kupicie z 20% zniżką. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: