Nie musisz żegnać się ze swoimi długimi włosami tej wiosny, ale możesz dodać im trochę modnej stylizacji. Jeśli nie jesteście fankami drastycznych zmian (niekoniecznie tzw. Long bob, czy krótka fryzurka pixie), spróbujcie poszaleć z upięciami i wiązaniem włosów. Nawet koński ogon ozdobiony aksamitną tasiemką będzie modną fryzurą na wiosnę 2018.  Na dodatek wraca... gofrownica i trendy z lat 90. Gofrownicą możecie potraktować całe włosy bądź pojedyncze pasma. Trend dla odważnych! 

Długa fryzura z grzywką

Tak, grzywka ma się doskonale w trendach we fryzurach wiosna 2018. Krótka grzywka w połączeniu z długimi, prostymi włosami (można się pokusić o użycie prostownicy) będzie pasować paniom o węższej twarzy. 

Warkoczyki wiosna 2018

Spróbujcie zapleść włosy w warkoczyki od czubka głowy, resztę zwiążcie gumką lub tasiemką. Możecie też zapleść jeden warkocz na przygładzonych włosach i podwinąć go tworząc koczek z kucyka lub dodać kilka cieńszych warkoczyków do luźno rozpuszczonych włosów.

Subtelne fale surferki

To będzie jeden z hitów we fryzurach z długich włosów na wiosnę 2018. Subtelne fale niczym od soli morskiej i wiatru sprawdzą się o każdej porze dnia i na wieczorne wyjście. Dodajcie im objętości używając suchego szamponu albo odżywki.