Każdy z nas chciałby zapewnić sobie wyjątkową pomyślność losu. Możemy to osiągnąć, wierząc w niebiańskich przyjaciół. Nikt bowiem nie daje nam w życiu takiego wsparcia jak oni. Żeby jednak na nie zasłużyć, musimy wykazać się dobrym sercem i samemu dać coś z siebie. Idealną okazją ku temu jest Dzień Anioła Stróża, który świętujemy 2 października. Zobaczcie, o czym musicie wtedy pamiętać. 

2 października to Dzień Anioła Stróża

Choć wydawać się może, że różne nietypowe święta zostały ustanowione dość niedawno, w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dzień Anioła Stróża obchodzimy od XVII wieku. Papież Klemens X wprowadził je na stałe do kalendarza roku liturgicznego i tym samym właśnie 2 października upamiętniamy naszych skrzydlatych przyjaciół. 

Tego dnia powinniśmy okazać wdzięczność za wszystkie dary, które każdego dnia otrzymujemy od aniołów. Warto też zrobić jedną rzecz, dzięki której pokażemy, że potrzebujemy wsparcia, poprosimy o nie i zyskamy przychylność naszego niebiańskiego stróża na cały kolejny rok. 

Zobacz także: 

Jak uzyskać wsparcie anioła stróża? Medytacja z aniołami ci pomoże

Najlepszym sposobem na kontakt z aniołem stróżem i oddanie mu hołdu jest... medytacja z aniołami. To właśnie ten sposób skupienia i modlitwy zapewni nam przychylność niebiańskich przyjaciół na cały rok. Jak konkretnie taka medytacja powinna przebiegać? 

Taka praktyka przede wszystkim powinna odbywać się w osamotnieniu. Należy usiąść w spokojnym, cichym miejscu i się zrelaksować. Następnie zamykamy oczy i robimy kilka głębokich wdechów oraz wydechów. Gdy już skupicie się wyłącznie na własnym oddechu, wyobraźcie sobie smugę światła, która rozbłyska wokół was. To otworzy aniołom drogę do waszego wnętrza.

Gdy już zwizualizujecie sobie to wszystko, możecie na głos wypowiedzieć intencję, o jaką prosicie swojego anioła stróża. Pamiętajcie, że zadziała tylko wtedy, jeśli będzie szczera i nie będzie w żaden sposób wpływać negatywnie na życie innych osób. Wówczas możecie być pewni, że anioł wam pomoże i zapewni wam pomyślność losu na cały rok. 

Zobacz także:

Zobacz także: