Zdaniem ekspertów i wiedzy zawartej w przekazach ludowych, 18 września to najlepszy dzień na pójście do wróżki. Ale to nie jedyna rzecz, którą warto zrobić tego dnia. 

Zobacz także: 

Dlaczego 18 września to najlepszy dzień na pójście do wróżki?

Nie jest to żadną tajemnicę, że 18 września obchodzony jest Dzień Pierwszej Miłości. Data nie została wyznaczona przypadkowo, ponieważ jest to czas sinej miłosnej fluktuacji, która pozwala wróżkom lepiej odczytać naszą przyszłość, szczególnie jeśli nasze pytanie dotyczy życia uczuciowego. Zanim jednak udasz się po sercową poradę, koniecznie:

  • oczyść swoją aurę,
  • zastanów się nad pytaniem,
  • określ swoją intencję.

Tylko odpowiednio przygotowana i otwarta na nowe doświadczenia, poznasz prawdę dotyczącą twojego życia miłosnego. Musisz pamiętać jeszcze o 3 najważniejszych sprawach.

  1. Twoja intencja nie może działać na szkodę innej osoby, ponieważ w ten sposób sama na siebie ściągniesz nieszczęście.
  2. Praktykowanie białej magii, jak i wsparcie wróżki ma działanie wspomagające, nie zdejmuje z ciebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje.
  3. 18 września to najlepszy dzień, aby kupić amulet, szczególnie ten, który będzie cię wspierał w miłości.

Przeczytaj także: 

Jak samodzielnie wywróżyć miłość?

Wizyta i rozmowa z zaufaną wróżką jest niezawodnym sposobem, aby poznać swoją przyszłość i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość. Jeśli nie wiesz, jak samodzielnie wywróżyć miłość, możesz skorzystać z poniższych podpowiedzi:

Natomiast jeśli chcesz się dowiedzieć, czy jeszcze w tym roku znajdziesz swoją miłość życia, koniecznie wykonaj wróżbę z groszku.

Zobacz także:

Sprawdź: