W kalendarzu ludowych przesądów każdy dzień niesie inne wibracje. Energia najbliższej niedzieli daje szansę na złapanie szczęścia. Już 18 lutego wypatruj dobrego znaku, który przyciągnie bogactwo i spokój do domu. Ukaże się w niepozornej postaci, więc bądź czujna.

18 lutego wypatruj tego dobrego znaku

Najbliższa niedziela to wyjątkowy dzień, podczas którego ma pojawić się szansa na zaproszenie szczęścia do domu. Dawne wierzenia głoszą, że sam Los przyjdzie do każdego mieszkania, ale nie będzie łatwo go zauważyć. Dlatego warto być czujnym.

Przesąd na 18 lutego wskazuje, że dobra wróżba przyjmie zwierzęcą postać. Jeśli do twojego domu zawita zbłąkane zwierzę, ptak, a nawet owad, to dobry znak na przyszłość. Podobnie w przypadku, gdy na spacerze podbiegnie do ciebie radosny pies. To także doskonały dzień na adopcję zwierzaka ze schroniska. Jakie znaczenie ma każda taka sytuacja?

Zobacz też:

18 lutego to przyciągnie bogactwo i spokój do domu

Pojawienie się każdego zwierzaka w domu 18 lutego zwiastuje bogactwo i okres spokoju. Jeśli przypadkiem wleci przez okno ptak lub owad, wciąż stanowią pozytywną wróżbę na przyszłość. W tych przypadkach należy pomóc wydostać się zwierzęciu z domu z łagodnością i uwagą, a także podziękować za odwiedziny.

Najlepszy znak stanowiła od wieków sytuacja, gdy 18 lutego przygarnie się kota do domu. Miał on zapewnić dostatek i miłość w rodzinie. Zatem 18 lutego wypatruj dobrego zwierzęcego znaku i odnoś się do braci mniejszych z życzliwością, a otworzysz się na szczęście w życiu.

Sprawdź także:

Zobacz także: