1 ziarno w portfelu: magiczne właściwości

Tajemna wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie była zawsze dostępna nielicznym. Na szczęście czasy się zmieniają, i coraz więcej osób może skorzystać z niezwykłych mocy zaklętych w darach natury. Właśnie to 1 ziarno w portfelu ma ogromne znaczenie. Zanim go tam umieścisz, poznaj nieocenione, magiczne właściwości grochu. Zgodnie bowiem z tradycją w grochu zaklęte są niezwykłe moce, które odpowiednio aktywowane mogą zdziałać cuda. Wystarczy mieć 1 ziarno grochu w portfelu, a:

 • wzrośnie poziom odczuwanego szczęścia,
 • pieniądze będą zawsze pod ręką,
 • unikniesz straty finansowej,
 • wzrośnie kreatywność i łatwość rozwiązywania trudnych kłopotów,
 • uchronisz się przed złym okiem.

Jak możesz się przekonać, ta mała i niepozorna rzecz może odmienić los. Jednak aby się tak stało, musisz dokonać aktywacji energii zaklętej w grochu.

Zobacz także:

1 ziarno w portfelu: jak zrobić amulet?

Wykonanie amuletu z ziarna grochu nie jest trudne, ale musisz bezbłędnie przejść wszystkie etapy. W pierwszej kolejności jednak musisz jasno i precyzyjnie określić swoją intencję. Jeśli bowiem twoja intencja będzie zbyt ogólna, twoja prośba rozproszy się na wiele pomniejszych próśb. Ponadto nie możesz działać na szkodę innych osób. Wyzwalając złe intencje, wyzwalasz złą energię, a ta wróci do ciebie w najmniej spodziewanym momencie.

 1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii. Jeśli jesteś spętana przez złe emocje, odpuść. W ten sposób możesz przenieść je na amulet.
 2. Wypowiedz swoją intencję. Możesz to zrobić szeptem lub w myślach. Musisz jednak zachować ostrożność, aby nikt nie usłyszał swoich słów.
 3. Weź lewą ręką ziarno grochu i połóż na prawej dłoni.
 4. Palcami lewej ręki weź szczyptę solu i opusz nią ziarno grochu.
 5. Prawą ręką zatocz 3 okręgi nad głową.
 6. Cały czas skupiaj się na swojej intencji.
 7. Potrzyj obiema dłońmi ziarno grochu, tak aby sól spadła na portfel.
 8. Myśląc o swojej intencji, włóż ziarno do portfela i noś je zawsze przy sobie.

Uwaga, zamiana grochu w amulet może być wykonana tylko w piątek lub wtorek.

Przeczytaj także: 

 

Zobacz także: