Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uroda - |Włosy
rozmiar czcionki:AAA

Modne fryzury z warkoczami

26.06.12 10:00
fryzury z warkoczami, fot. Imax Tree

fryzury z warkoczami, fot. Imax Tree

Warkoczyki, dobierane, kłosy i korony - to teraz jest hot! Zobacz najmodniejsze fryzury z warkoczami w naszej galerii (fryzury z warkoczami nosiły modelki na wielu pokazach tego sezonu, a gwiazdy już oszalały na punkcie zaplatania włosów) i sprawdź jak samodzielnie wyczarować takie uczesanie.

Niedbałe warkocze (takie ostatnio noszą Doda, Maja Bohosiewicz, Beyonce i Nicole Kidman) lub misternie uplecione korony à la Julia Tymoszenko. Takie fryzury proponują nam już od jakiegoś czasu fryzjerzy pracujący dla najlepszych projektantów. Szczerze przyznajemy, że takie uczesania bardzo nam się podobają i wróżymy, że fryzury z warkoczami będą hitem tego lata!

Niedbały warkocz

Tę fryzurę zrobisz najłatwiej. Wetrzyj we włosy odrobinę pianki nadającej objętość, wysusz je (podczas suszenia opuść głowę w dół) i lekko natapiruj. Zbierz włosy na jedną stronę, a na wysokości ucha zacznij zaplatać luźny warkocz. Nie przejmuj się wystającymi kosmykami, tak właśnie ma być!

Warkocz korona

Na środku głowy zrób przedziałek. Włosy zbierz do tyłu, zapleć warkocz i owiń nim głowę (przyczep go za pomocą spinek wsuwek). To uczesanie z warkoczem jest dla osób o długich włosach.

Misterne sploty

Aby wykonać bardziej zaawansowaną fryzurę z warkoczami pomocna może okazać się mama lub koleżanka. Zobacz w naszej galerii jak spleść i upiąć włosy i pokieruj swoje prywatne fryzjerki. Na głowie mile widziane będą w tym roku warkocze francuskie, kłosy i dobierane. Z własnego doświadczenia wiemy, że możliwe jest także samodzielne zaplatanie bardziej skomplikowanych form. Trzeba tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…

 

Jak się Wam podobają takie fryzury z warkoczami? Czy same chciałybyście mieć coś takiego na swojej głowie? Czy tak się czeszecie?

fryzury z warkoczami, fot. Imax TreeLela Rose, fot. Imax TreeLela Rose, fot. Imax TreeLela Rose, fot. Imax TreeEtro, fot. Imax TreeEtro, fot. Imax TreeEtro, fot. Imax TreeMoschino, fot. Imax TreeMoschino, fot. Imax TreeMoschino, fot. Imax TreeMoschino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeValentino, fot. Imax TreeBeata Tadla z warkoczem, fot. ONSMaja Bohosiewicz, fot. ONSDoda z warkoczykiem, fot. ONSPatricia Kazadi, fot. ONSNatalia Lesz, fot. ONSHonorata Skarbek, fot. ONS

Autor: agnieszka niedzielak-kowalska

źródło:
12345
Oceń artykuł
Polecamy:


ansz75 12:12 - 13.04.2013
ja jak zwykle do tylu w modzie. I wlasnie odkryłam ten artykul. SUPPER! mam kręcone wlosy i zawsze wyglądam jak miotla.Juz zastanawiałam się czy ich znow nieobciac. NIe podetnę tylko koncowki i będę sobie pleść roznosci. Inspirujace
gość 18:05 - 17.10.2012
Tylko mając długie, proste włosy do pasa ciężko coś takiego zrobić samemu :(
patt18 18:09 - 13.10.2012
Lubię takie plecionki ;)

Modnie&Urodnie
eryka 20:57 - 10.07.2012
Mnie się nie podoba, ładniej wyglądają zdrowe piękne włosy.
klaudynaa 12:22 - 09.07.2012
Świetne. Jestem zwolenniczką długich włosów, można codziennie zmieniać fryzurę :).
gość 22:59 - 28.06.2012
Dodatkowe ZAROBKI za klikanie w reklamy. Więcej informacji pod adresem-knebraska@gmail.com
gość 15:01 - 28.06.2012
Natalia Lesz w ładnym warkoczu http://www.milionkobiet.pl/uroda/warkocz-w-stylu-glamour-natalii-lesz,8989,1,a.html
gość 22:52 - 27.06.2012
ladne
paullinna 09:02 - 27.06.2012
ładna jest fryzura z pokazu Valentino. super.

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO