Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Orgazm sutkowy

02.04.13 15:50
Piersi, fot. Shutterstock

Piersi, fot. Shutterstock

Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn mają nie tylko dłuższe orgazmy, ale i kilka sposobów na ich osiągnięcie. Pieszczoty piersi są jednym z nich.O kobiecym orgazmie krążą już prawdziwe legendy. Jest on nie tylko trudniejszy do wywołania niż orgazm u faceta, ale dzieli się tez na typy zależne od miejsca na ciele, które jest pobudzane.
Orgazm sutkowy kobieta może odczuć podczas umiejętnych pieszczot jej piersi i sutków. Wbrew pozorom do orgazmu takiego można doprowadzić wiele kobiet, trzeba jednak robić to powoli i umiejętnie. Często orgazm taki pojawia się przypadkiem np. podczas bardzo pobudzającej gry wstępnej. Piersi i brodawki są szczególnie podatne na tego typu pieszczoty przed okresem, a także w czasie ciąży. Delikatne masowanie dłońmi i językiem, ssanie sutków czy muskanie ich opuszkami palców bardzo intensywnie działają na znajdujące się wokół nich zakończenia nerwowe. Jeśli tylko ukochany wykaże się odrobiną cierpliwości i wyczucia bacznie obserwując reakcje jej ciała z pewnością doprowadzi swą kobietę do orgazmu. Tego typu pieszczoty można stosować w momentach, kiedy z równych przyczyn nie można uprawiać seksu, np. z braku zabezpieczenia lub w czasie menstruacji.
Również na mężczyzn bardzo mocno działają pieszczoty ich sutków, nie doprowadzają one jednak do orgazmu.

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 23:46 - 09.04.2013
zwal se konia, bedzie taniej
gość 19:10 - 07.04.2013
Jestem 24letnim przystojnym, wysokim mężczyzną brunetem. Za pośrednictwem tego portalu chcę znaleźć miłą, zdecydowaną kobietę, która chce się poczuć wyjątkowo, która chce przeżyć niesamowite chwile razem ze mną. Mogę wzbudzić dziką namiętność i spędzać czas przepełniony erotyzmem jak również być przyjacielem, wiernym kompanem do aktywnego spędzania czasu. Podsumowując szukam kobiety, która wspomoże mnie finansowo. Myślę, że warto się skusić na moje towarzystwo. Mój mail to bartek8856@wp.pl

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO