Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Mapa męskiej rozkoszy

22.09.05 14:49

Warto znać gorące punkty na skórze kochanka. Wiedzieć, jakie pieszczoty sprawiają mu nieziemską przyjemność. Umiejętne korzystanie z erotycznej mapy pozwoli ci zabrać go na szczyt rozkoszy. Przeprowadź więc niezbędne rozpoznanie męskiego ciała!Uda

Znajdują się one blisko najgorętszej męskiej strefy. Twoje nimi zainteresowanie wzbudzi u kochanka nadzieję na "więcej" i będzie zapowiedzią zbliżającego się spełnienia. Zwłaszcza dotyk wewnętrznych powierzchni ud rozpali jego zmysły do czerwoności. Twoje wędrówki językiem czy palcami po tych okolicach spowodują, że kochanek będzie błagał, byś przeniosła swe pieszczoty trochę na północ i przerwała jego "męczarnie".

Szyja

To niezwykle czuły obszar, który wręcz domaga się pocałunków i dotyku. Szczególnie jedno miejsce przyprawia panów o rozkosz. Chodzi o zagłębienie z tyłu głowy - tam gdzie szyja styka się z czaszką. Masuj je delikatnie, nie zaniedbując przy tym rejonu wokół uszu czy jabłka Adama. Dotknij skóry szyi wargami i podgrzej jej temperaturę. Z intensywnością pieszczot jednak nie przesadzaj. Mężczyzna powyżej osiemnastego roku życia z "malinką" przy kołnierzyku wygląda dość żenująco.

Ręce

Szczególnie żądna pieszczot jest wewnętrzna strona męskich przedramion. Masując je subtelnie, sprawisz ukochanemu wiele przyjemności. Ale nie ograniczaj się do tego odcinka, zajmij się też całymi ramionami. Tu, dla odmiany, nie musisz oszczędzać sił - wykonuj mocne, powolne uściski. Tak jakbyś ugniatała ciasto.

Klatka piersiowa

Sutki to strefa erogenna typowa dla kobiet. U panów rozkosz ulokowana jest pomiędzy piersiami,  Dokładnie - na linii mostka. Gładzenie, całowanie czy lizanie tego miejsca działa niezwykle odprężająco i otwiera ciało na intensywniejsze doznania. Niektórzy mężczyźni lubią także, gdy ich brodawki sutkowe są ssane i pieszczone. Musisz jednak sprawdzić to sama, bo zwolennicy takich pieszczot należą raczej do mniejszości.

Pośladki

Tu znajduje się wiele zakończeń nerwowych, które sprawiają, że dotyk tych rejonów wywołuje silne podniecenie. Męska pupa lubi pieszczoty intensywne: mocny uchwyt, poklepywanie, a w porywie namiętności nawet siarczyste klapsy czy uszczypnięcia. Nie oznacza to jednak, że subtelne czułości nie są mile widziane. Lekkie muskanie i delikatne drapanie to stymulujące urozmaicenie.

źródło:
12345
Oceń artykuł
cocolina 17:05 - 09.10.2009
noooo ja nie wiem...im bardziej ja narzekam tym bardziej mu się nie chce :(
zuza 18:54 - 08.10.2009
cocolina - faceci tak mają.. :D ale wystarczy z nimi porozmawiać, ponarzekać i chodzą jak w zegarku :D
cocolina 18:38 - 08.10.2009
właśnie - cało ciało. Oni uwielbiają być dopieszczani - szkoda że sami są na tyle leniwi żeby tak w przeciwnych kierunku podziałać...
zuza 16:17 - 08.10.2009
jednym słowem całe ciało :P
biedrona 15:20 - 08.10.2009
No no temat ciekawy szczególnie dla młodszych par którzy jeszcze siebie nawzajem nie poznali!
ismenka 15:18 - 08.10.2009
A mój ukochany jest cały gorący nie tylko w tych punktach...do tego stopnia że czasami muszę studzić temperaturę :)

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO