Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla

12.03.13 14:36
Gejsza, fot. Shutterstock

Gejsza, fot. Shutterstock

Czy znasz ten erotyczny gadżet? Oto kulki gejszy pomocne przy ćwiczeniu mięśni dna mieśnicy.Kulki gejszy umieszcza sie w pochwie po to by trenować mięśnie Kegla. A co dają wytrenowane mięśnie Kegla? Przede wszystkim większą elastycznośc pochwy, co może poprawić seks i odczuwane doznania zarówno kobiece jak i w efekcie męskie. Kobieta wytrenowana kulkami gejszy jest zdolna do tzw. pocałunku singapurskiego - doprowadzenia mężczyzny do orgazmu jedynie za pomocą pracy mięśni Kegla.

Niebagatelne znaczenie ma także aspekt zdrowotny. Trening z takimi kulkami pomaga paniom z powikłaniami po porodzie (w przypadku obniżenia narządów rodnych, wypadanie macicy, wypadanie odbytnicy), a także w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu.

Jak działają kulki gejszy?

Czyste kulki wkłada się do pochwy używając przy okazji lubrykantu na bazie wody. Ich obecność w pochwie niejako wymusza zaciskanie mięśni dna macicy. I na tym polega cały trening. Kulki gejszy występują w różnych rozmiarach (dla kobiet, które nie rodziły i dla dojrzałych pań) i kolorach.


Na zdjęciu kulki gejszy z barbarella.pl

źródło:
12345
Oceń artykuł
julkakulka 18:00 - 13.03.2013
ja mam takie cudeńko
http://joytoys.pl/produkty_wszystkie/r_mm/_kulki_joyballs_--120/

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO