Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Jaki on jest w łóżku?

19.04.13 14:37
Mężczyzna na łóżku, fot. Shutterstock

Mężczyzna na łóżku, fot. Shutterstock

Czy już po kilku minutach spotkania można ocenić jaki facet jest w łóżku?Najpopularniejszym miernikiem namiętności są oczywiście pocałunki. Nie zachęcamy do rzucania się na nowo poznanego mężczyznę już po kilku minutach znajomości, ale po trochę dłuższym czasie z pewnością chemia was do siebie przyciąganie. Jeśli facet całuje namiętnie i z zaangażowaniem możesz podejrzewać, że równie dużo pasji wkłada w seks.
Również kondycja fizyczna ma duże przełożenie na łóżkową gimnastykę. Facet dbający o swoje ciało ma większą wydolność, wytrzymałość i z pewnością przetestujesz z nim wiele pozycji, czego nie można powiedzieć o posiadaczach piwnego brzucha. Dodatkowo sportowcy dobrze wiedzą jak dotrzeć do celu nie finiszując przed metą.
Wyznacznikiem tego, jaki mężczyzna jest w łóżku mają też być jego umiejętności taneczne, a świetne prowadzenie partnerki na parkiecie ma też zapewnić świetne prowadzenie w łóżku. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się tu tancerze tanga.
O jego upodobaniach seksualnych dużo ci powie także jego gust w kwestii jedzenia. Wyborni smakosze lubiący kuchenne eksperymenty z pewnością ma większą fantazje od miłośnika codziennej porcji frytek z hamburgerem.
Łóżkowym umiejętnością dobrze wróżą także takie cechy jak spontaniczność, spostrzegawczość, zainteresowanie twoją osobą oraz czułość i opiekuńczość.

Tak naprawdę nie ma jednak idealnego przepisu na wybadanie jaki facet jest w łóżku dopóki nie sprawdzimy tego osobiście.

źródło:
12345
Oceń artykuł
nicola 17:25 - 24.05.2013
czytałam piątą falę pożądania, książka spoko, najlepsze jest to, że we dwójkę mamy pociechę z niej
gość 20:39 - 15.05.2013
Polecam zapoznać się z tą książką http://org-epost.com/2/book28564031.php Gwarantuje że zmieni się Wasz pogląd na pożądania współczesnej kobiety
gość 23:15 - 11.05.2013
Nie ma dzielenia na grupy,zawody,status społeczny.Tu bywa różnie.Chcąc jednak,aby każdy z nas miał większe libido niż obecnie polecam Monikę Nowicką i Piątą falę pożądania.Ta książka zapala od środka,rewelka.
gość 18:25 - 03.05.2013
Bzdura totalna. To tak jak by sądzić kogoś po ubraniu. Poczytajcie przygody kobiet w książce "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej a zobaczycie , że kobiety obierają do sexu różnych panów i w różnych sytuacjach.Warto przeczytać dla zainteresowanaych link http://org-epost.com/book19783562.php
gość 12:59 - 23.04.2013
Jakies brednie. Sportowcy, tancerze I inne gw
iazdy.... a ja mam faceta dlugiego,chudego I nie tanczy. A w luzku ho ho!

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO