Zobacz - Kobieta.pl

Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Znów być dziewicą

16.05.13 12:25
Kobieta i tulipan, fot. Shutterstock

Kobieta i tulipan, fot. Shutterstock

Hymenoplastyka - czyli operacja odbudowy błony dziewiczej już od dawna widnieje na liście popularnych operacji plastycznych.Czy któraś z nas chciałaby cofnąć się w czasie i znów przeżywać swój pierwszy raz? Nie sądzę. Wiele kobiet decyduje się jednak na zabieg odbudowania błony dziewiczej (a konkretnie zabieg imitujący jej posiadanie) z najróżniejszych powodów. Najczęściej są to przyczyny wynikające z uwarunkowań kulturowych. Szczególnie w krajach islamskich wychodząca za mąż panna młoda musi być dziewicą. W przeciwnym razie mąż po nocy poślubnej może ją zostawić, a nawet zemścić się na jej rodzinie. Również w krajach latynoamerykańskich dziewictwo jest na wagę złota, nawet to powtórne. Zdarza się także, że zabiegowi takiemu poddają się także prostytutki, aby uzyskać wyższą cenę za swoje usługi. W krajach południowo-wschodniej Azji istnieje przekonanie, że seks z dziewicą wpływa na zwiększenie siły u mężczyzny.
Wśród czynników decydujących o takiej operacji są bardziej psychologiczne. Kobiety, które straciły dziewictwo w wyniku gwałtu mogą chcieć dzięki temu odzyskać równowagę psychiczną. We Francji tego typu zabiegi są w takich przypadkach refundowane. Istnieją tez w końcu powody zupełnie indywidualne, np. utrzymywanie w przekonaniu o swoim dziewictwie nowego partnera, czy chęć rozpoczęcia swojego życia od nowa.
Sam zabieg jest dość prosty, trwa około 20 minut i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. W czasie jego trwania lekarz zszywa fałdy które pozostały po błonie dziewiczej imitując jej obecność. Problemem może być jednak długa rekonwalescencja – około 6 tygodni.
Warto wiedzieć, że taka nowa błona dziewicza może być wzięta za prawdziwą przez męża, natomiast zostanie rozpoznana przez dobrego lekarza ginekologa.

źródło:
12345
Oceń artykuł
nicola 17:25 - 24.05.2013
czytałam piątą falę pożądania, książka spoko, najlepsze jest to, że we dwójkę mamy pociechę z niej
gość 20:39 - 15.05.2013
Polecam zapoznać się z tą książką http://org-epost.com/2/book28564031.php Gwarantuje że zmieni się Wasz pogląd na pożądania współczesnej kobiety
gość 23:15 - 11.05.2013
Nie ma dzielenia na grupy,zawody,status społeczny.Tu bywa różnie.Chcąc jednak,aby każdy z nas miał większe libido niż obecnie polecam Monikę Nowicką i Piątą falę pożądania.Ta książka zapala od środka,rewelka.
gość 18:25 - 03.05.2013
Bzdura totalna. To tak jak by sądzić kogoś po ubraniu. Poczytajcie przygody kobiet w książce "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej a zobaczycie , że kobiety obierają do sexu różnych panów i w różnych sytuacjach.Warto przeczytać dla zainteresowanaych link http://org-epost.com/book19783562.php
gość 12:59 - 23.04.2013
Jakies brednie. Sportowcy, tancerze I inne gw
iazdy.... a ja mam faceta dlugiego,chudego I nie tanczy. A w luzku ho ho!

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO