Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Słodka mapa Europy

09.02.10 12:30
fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

Bywają polityczne, geograficzne, ba, nawet historyczne... Co? Mapy. Na potrzeby lutowego święta miłości przedstawiamy mapę najbardziej „ciachowatych” krajów Europy!

Ile razy przemierzałaś którąś ze stolic europejskich w poszukiwaniu najsłodszych frykasów? Macaronici w Paryżu, strudel z jabłkami w Wiedniu czy pudding w Londynie. Tegoroczne walentynki proponujemy ci spędzić, szukając nawet słodszych, lecz nie „podniebiennych” rozkoszy – mężczyzn (zwanych też ciastkami). Specjalnie dla ciebie zwarty team Polek/dziennikarek Glamour opracował Europejską Mapę Ciastek...

FRANCJA

Pierwsza rzecz, jaka przychodzi ci do głowy na myśl o Francuzach? Pocałunek (zawsze w bardzo romantycznych okolicznościach lub przynajmniej przy lampce szampana). Jeżeli chcesz zobaczyć, jak to wygląda, obejrzyj film „Niewierna” z Olivierem Martinezem w roli głównej. Uważaj! Zanim zaczniecie się całować, niedogolny (ta nacja słynie z estetycznej nonszalancji) Francuz może zagadać cię na śmierć.
OLIVIER MARTINEZ, aktor

WIELKA BRYTANIA

W godzinę na Oxford Street w Londynie można zobaczyć tyle apetycznych ciastek, ile przez trzy lata na Marszałkowskiej. Afroamerykanie, Azjaci, Irlandczycy i egzotyczni przystojniacy o mieszanych korzeniach etnicznych. W sypialni stanowią świetne połączenie brytyjskiego savoir vivre’u i afrykańskiego temperamentu.
CRAIG DAVID, piosenkarz

BELGIA

Belgowie nie rzucili nas na kolana. Jest jednak coś, czym (poza Parlamentem Europejskim) mogą się pochwalić. Co? Jest słodka, jej elitarność poznaje się po zawartości kakao i bardzo dobrze wypada w duecie z mlekiem. Czekolada!

AUSTRIA

Austria jest piękna,
Austriacy już mniej... Jak żartuje pewna mieszkająca tam na stałe znajoma, Austriacy najlepiej prezentują się w Tyrolu, w towarzystwie krowy z dużym, złotym dzwonkiem. W Wiedniu polecamy przejażdżkę Praterem i strudel jabłkowy z dobrą kawą...

PORTUGALIA

W Portugalii obowiązuje zasada „3 x ś” – świetnie ubrani, śniadzi i śliczni. Do tego wysportowani i wypielęgnowani. Niestety zakochani w sobie i niscy. Choć wzrost w łóżku nie jest przeszkodą, narcyzm zazwyczaj oznacza egoizm.
CRISTIANO RONALDO, piłkarz (na zdjęciu)

SZWECJA

„I cóż , że ze Szwecji” – nasuwa się od razu na usta. Po pierwsze aparycja – skandynawska rzuca na kolana płeć piękną w całej Europie (za to Szwedki nie są tak atrakcyjne)! Po drugie świetnie ubrani, wyluzowani i zawsze doskonale obcięci. Po trzecie są megawysocy. Po czwarte doskonale mówią po angielsku i w języku... ciała – flirt z nimi to prawdziwa przyjemność!
ALEXANDER SKARSGARD, aktor

NIEMCY

Typom aryjskim z mocno zarysowaną szczęką mówimy zdecydowanie: „tak!”. Na poparcie tezy powyższe zdjęcie naszego niemieckiego bohatera Tilla Schweigera. Niemcy lubią seks na ostro, więc nie spodziewaj się długiej gry wstępnej! Orgazm natomiast jest gwarantowany (Niemiec w naszej redakcji został dokładnie przetestowany).
TILL SCHWEIGER, aktor

POLSKA

„Honorowy maminsynek” – tak dziewczyny w redakcji określiły przeciętnego Polaka. Na co dzień twardy jak skała, mięknie jak czekolada na słońcu w obecności mamusi... W łóżku podobnie jak za oknem – klimat umiarkowany... Nic, co polskie, nie może nam być obce, więc topowym frykasem na rodzimym rynku zostaje Marcin Dorociński.
MARCIN DOROCIŃSKI, aktor

WŁOCHY

Moja mama zawsze mawiała, że z pięknego talerza się nie najesz. Tak właśnie jest z Włochami. Piękni, zadbani, czarujący, adorujący i jeszcze potrafi ą świetnie gotować. Prawią komplementy, bez ogródek proponują seks, porównują do rzymskich bogiń, a jak przyjdzie co do czego, uciekają w ramiona swojej mammy.
MILO VENTIMIGLIA, aktor (na zdjęciu)

CZECHY

Umówmy się! Nawet jeżeli Czech nieźle się prezentuje, to kiedy się odezwie, nie pozostaje ci nic, jak tylko umrzeć ze śmiechu. W Czechach spragnionym wrażeń gorąco polecamy pójść na piwo. Chłodzi i świetnie smakuje!

SERBIA

Szukasz połączenia gorącego macho z zimnym intelektualistą? Gorąco polecamy podróż po krajach byłej Jugosławii. Serbowie nie dość, że świetnie wyglądają, są inteligentni, to jeszcze potrafi ą być bardzo romantyczni (dla ukochanej układają piosenki). W łóżku lubią nietypowe podniety i ostre kobiety (sprawdzone!). Nasz numer jeden na liście serbskich ciastek to Sasha Knezevic, model i partner Anji Rubik.
SASHA KNEZEVIC, model

ROSJA

Lubisz kawior z bieługi popijany najlepszym szampanem? Od udanego seksu z przystojniakiem bardziej cenisz luksus? Spakuj ciepłe rzeczy i jedź do Moskwy. Cel: Rublówka (najbogatsza dzielnica) i Roman Abramowicz, miliarder, właściciel m.in. Chelsea Londyn. Jeżeli nie zastaniesz Romana, innych miliarderów na miejscu do wyboru, do koloru!
ROMAN ABRAMOWICZ, biznesmen

źródło:
12345
Oceń artykuł
nicola 17:25 - 24.05.2013
czytałam piątą falę pożądania, książka spoko, najlepsze jest to, że we dwójkę mamy pociechę z niej
gość 20:39 - 15.05.2013
Polecam zapoznać się z tą książką http://org-epost.com/2/book28564031.php Gwarantuje że zmieni się Wasz pogląd na pożądania współczesnej kobiety
gość 23:15 - 11.05.2013
Nie ma dzielenia na grupy,zawody,status społeczny.Tu bywa różnie.Chcąc jednak,aby każdy z nas miał większe libido niż obecnie polecam Monikę Nowicką i Piątą falę pożądania.Ta książka zapala od środka,rewelka.
gość 18:25 - 03.05.2013
Bzdura totalna. To tak jak by sądzić kogoś po ubraniu. Poczytajcie przygody kobiet w książce "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej a zobaczycie , że kobiety obierają do sexu różnych panów i w różnych sytuacjach.Warto przeczytać dla zainteresowanaych link http://org-epost.com/book19783562.php
gość 12:59 - 23.04.2013
Jakies brednie. Sportowcy, tancerze I inne gw
iazdy.... a ja mam faceta dlugiego,chudego I nie tanczy. A w luzku ho ho!

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO