Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Seks w plenerze

17.04.13 13:26
Seks w plenerze, fot. Shutterstock

Seks w plenerze, fot. Shutterstock

Słoneczne dni po długiej zimie i widoki coraz śmielej odsłoniętych ciał zachęcają do uprawiania miłości na łonie natury.Badania wskazują że my – Polacy najchętniej w czasie seksu pozostajemy jednak we własnej sypialni. Już przeniesienie się choćby do kuchni, czy łazienki sprawia nam nie lada trudność, a co dopiero seks w plenerze! Tutaj prym wiodą raczej miłośnicy przygód oraz młodzi ludzie mający problem z własnym kątem, gdzie nie byłoby rodziców czy współlokatorów.
Każda odmiana jest jednak dobra i przynosi powiew świeżości do związku, warto więc wybrać się na romantyczny piknik z pikantnym zakończeniem. Wybierając miejsce na miłosne igraszki dobrze się jednak rozglądnij, aby nie stresować się w trakcie nadejściem turystów czy leśniczego. Patrz też pod nogi, aby nie skończyć jak Telimena, którą jak wiemy obeszły mrówki. Dla własnej wygody zabierz lepiej koc, choć pozycje stojące z wykorzystaniem drzewa jako oparcia mogą być także ekscytujące. Dobrym pomysłem jest też seks w wodzie (jeśli będzie już wystarczająco ciepła) bo skutecznie maskuje ona wszelkie czynności (gdyż sama zazwyczaj kołysa się i buja), a dodatkowo jej wyporność daje możliwości na wypróbowanie nowych pozycji.  
Miłość pod chmurką w niecodziennej scenerii bardzo pobudza zmysły, jest spontaniczna i świetnie odświeża uczucia. W zachowaniu higieny dobrze sprawdzą się tu chusteczki nawilżane, szczególnie te do higieny intymnej. Pamiętaj jednak o tym, że seks w miejscu publicznym (jak na przykład park) jest karalny!

źródło:
12345
Oceń artykuł
nicola 17:25 - 24.05.2013
czytałam piątą falę pożądania, książka spoko, najlepsze jest to, że we dwójkę mamy pociechę z niej
gość 20:39 - 15.05.2013
Polecam zapoznać się z tą książką http://org-epost.com/2/book28564031.php Gwarantuje że zmieni się Wasz pogląd na pożądania współczesnej kobiety
gość 23:15 - 11.05.2013
Nie ma dzielenia na grupy,zawody,status społeczny.Tu bywa różnie.Chcąc jednak,aby każdy z nas miał większe libido niż obecnie polecam Monikę Nowicką i Piątą falę pożądania.Ta książka zapala od środka,rewelka.
gość 18:25 - 03.05.2013
Bzdura totalna. To tak jak by sądzić kogoś po ubraniu. Poczytajcie przygody kobiet w książce "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej a zobaczycie , że kobiety obierają do sexu różnych panów i w różnych sytuacjach.Warto przeczytać dla zainteresowanaych link http://org-epost.com/book19783562.php
gość 12:59 - 23.04.2013
Jakies brednie. Sportowcy, tancerze I inne gw
iazdy.... a ja mam faceta dlugiego,chudego I nie tanczy. A w luzku ho ho!

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO