Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Co kryje w sobie sex shop?

03.05.13 11:00
Sex shop, fot. Shutterstock

Sex shop, fot. Shutterstock

Sklepy z erotycznymi gadżetami są trochę tematem tabu. Niby jesteśmy dorośli, ale często krępujemy się tam zaglądać. Zupełnie nie ma czego.Seks shopy obrosły mitem miejsc z piekła rodem, tymczasem to zupełnie zwyczajne miejsce Sklep z akcesoriami erotycznymi jest zupełnie tak jak każdy inny sklep – oferuje po prostu inny asortyment. Ich sprzedawcy nie są napalonymi zboczeńcami, a całkiem zwyczajnymi ludźmi.

Kto odwiedza sex shopy?

Odwiedzany jest chętnie przez eksperymentujących młodych ludzi – ci zaopatrują się w fikuśne prezerwatywy, futerkowe kajdanki czy seksowne przebrania. Nie brakuje tu też zawstydzonych dziewcząt szukających prezentów na wieczory panieńskie (oprócz tak oczywistych prezentów jak sztuczne penisy dostępne są tu też zabawne dekoracje np. królicze uszka lub słomki w kształcie penisów), czy ciut bardziej odważnych mężczyzn chętnie wybierających dmuchane lale na prezenty dla przyszłego małżonka. „Dorosłe” prezenty wybierane są często także na 18 urodziny. Choć teoretycznie sklep nie obsługuje niepełnoletnich jest to dużo rzadziej weryfikowane niż przy próbie zakupu alkoholu. Osoby nieco starsze przychodzą do sex shopu zazwyczaj w jasno sprecyzowanych celach. Pragną urozmaicić swoje życie seksualne, wybierają odważniejsze gadżety jak pejcze czy wibratory. Wizyta w takim sklepie i małe zakupy mogą przynieść nieoczekiwane odświeżenie w życiu seksualnym. Mimo łatwej dostępności pornografii w sieci nadal dużym powodzeniem cieszą się też płyty z filmami.
Jeśli jednak jesteś zdecydowana na jakąś erotyczną zabawkę, a krępujesz się zbyt mocno wizyty w takim sklepie idealnym rozwiązaniem jest internetowy sex shop.

źródło:
12345
Oceń artykuł
nicola 17:25 - 24.05.2013
czytałam piątą falę pożądania, książka spoko, najlepsze jest to, że we dwójkę mamy pociechę z niej
gość 20:39 - 15.05.2013
Polecam zapoznać się z tą książką http://org-epost.com/2/book28564031.php Gwarantuje że zmieni się Wasz pogląd na pożądania współczesnej kobiety
gość 23:15 - 11.05.2013
Nie ma dzielenia na grupy,zawody,status społeczny.Tu bywa różnie.Chcąc jednak,aby każdy z nas miał większe libido niż obecnie polecam Monikę Nowicką i Piątą falę pożądania.Ta książka zapala od środka,rewelka.
gość 18:25 - 03.05.2013
Bzdura totalna. To tak jak by sądzić kogoś po ubraniu. Poczytajcie przygody kobiet w książce "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej a zobaczycie , że kobiety obierają do sexu różnych panów i w różnych sytuacjach.Warto przeczytać dla zainteresowanaych link http://org-epost.com/book19783562.php
gość 12:59 - 23.04.2013
Jakies brednie. Sportowcy, tancerze I inne gw
iazdy.... a ja mam faceta dlugiego,chudego I nie tanczy. A w luzku ho ho!

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO