Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Jak znaleźć faceta swoich marzeń

09.02.07 21:45

Jeszcze nie spotkałaś tego jedynego? Zamiast bez końca czekać na szczęśliwe zrządzenie losu, poznaj sposoby, jakie proponuje NLP - neurolingwistyczne programowanie, czyli technika osiągania sukcesu w życiu.To, co myślisz o sobie i o świecie, wpływa na twoją rzeczywistość. Jeśli masz przekonanie, że świat jest zły, to zawsze znajdzie się ktoś, kto to potwierdzi. Jeśli jesteś przekonana, że nie masz szczęścia w miłości, podświadomie będziesz wplątywać się w sytuacje, które potwierdzą słuszność twoich przekonań. Dlatego dobrze jest zacząć  kontrolować swoje myśli. Najlepiej zacząć od razu!

Na dobry początek

Nierozsądnie byłoby spodziewać się nowych rezultatów, robiąc ciągle to samo. Gdy chcesz osiągnąć coś nowego, musisz zacząć robić coś inaczej. Pierwszym krokiem do zmiany jest ustalenie, czego pragniesz. Większość kobiet z łatwością może powiedzieć, czego nie chce w swoim życiu. Zdecydowanie trudniej przychodzi im określenie tego, czego chcą.

Tylko dobre myśli

Napisz swój cel w pozytywnej formie. Przykładowo: chcę być w szczęśliwym, satysfakcjonującym, pełnym miłości związku. Jeśli formułujesz cel w formie negatywnej (np. "Nie chcę już mężczyzn, którzy mnie ranią"), zapytaj siebie: czego chcę w zamian? Jeśli będziesz myślała o tym, że nie masz chłopaka, to nie tylko pogorszysz swoje samopoczucie, ale także nie sprawisz, że pojawi się ten jedyny. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje myśli, a w związku z tym za rezultaty, jakie się osiąga. Odpowiedzialność za cel, który chcesz osiągnąć, wiąże się z działaniem. Jeśli uzależniasz jego realizację od innych osób, pozbawiasz się mocy kreowania świata.

Ucz się i pytaj, pytaj, pytaj

Warto zadać sobie pytanie: co ja zrobię, aby zrealizować swój cel? Jaki będzie mój pierwszy krok? A jaki drugi? Czy to, co zrobiłam dzisiaj, przybliżyło mnie do niego? Porównaj swoją obecną sytuację ze stanem, który chcesz osiągnąć i określ, jakich umiejętności, zdolności i zasobów potrzebujesz. Można zacząć od zadawania pytań osobom, które już osiągnęły to, co zamierzały, a o czym ty dopiero marzysz. Jedno z założeń neuroligwistycznego programowania mówi, że jeżeli jedna osoba potrafi coś zrobić, to każdy może się tego nauczyć. Dlatego pytaj innych o ich strategię sukcesu. Koleżankę, która jest w szczęśliwym związku, zapytaj: jak jej się to udało? Jak pokonywała problemy? Co robiła na co dzień? Co myślała o sobie, o mężczyznach, o związkach? Ucz się od tych, którzy osiągnęli sukces i wykorzystaj ich sprawdzone sposoby, by zrealizować twój własny cel!

źródło:
12345
Oceń artykuł

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO