Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Fantazje erotyczne kobiet

03.04.13 12:00
Mężczyzna, fot. Shutterstock

Mężczyzna, fot. Shutterstock

Przystojny listonosz czy seksowny żołnierz w mundurze? Zobacz kto regularnie ląduje na liście erotycznych fantazji kobiet.1. Za mundurem panny sznurem – powiedzenie bardzo stare, ale ciągle na czasie. Wiele kobiet marzy o przystojnym żołnierzu czy zdecydowanym policjancie. Na liście najbardziej seksownych zawodów znajdziemy też bohaterskiego strażaka, czy strażnika więziennego. Kobiety lubią czuć respekt i wykonywać rozkazy... ale tylko w sypialni.

2. Nieznajomy – to jedna z częstych fantazji u kobiet. Klub, impreza i wpatrujący się w  nią nieznajomy. Mimo że wokół jest masa atrakcyjnych kobiet, to właśnie ona jest w centrum jego zainteresowania. Nieznajomy zupełnie przypadkiem jest zabójczo przystojny i wygląda jak gwiazda filmowa. Po chwili oboje lądują w hotelowym pokoju, a nowo poznany mężczyzna jest w łóżku lepszy od samego Casanovy. Nad ranem znika i nigdy więcej się nie pojawia.

3. Kobieta – jaki facet jest to prawie każda wie, ale jak to jest kochać się z kobietą... kto by nie chciał spróbować. Któż inny jak nie inna kobieta doskonale odgadnie pragnienia, zna czułe punkty i wie jak pieścić damskie ciało. W niektórych fantazjach do tego pięknego duetu mógłby nawet dołączyć mężczyzna.

4. Gwałt – coś czego zdecydowanie żadna kobieta nie chciałaby przeżyć w prawdziwym życiu często występuje w erotycznych fantazjach. Chodzi o to, że wtedy gwałciciel jest nieziemsko przystojny i świetny w te klocki, dodatkowo ma nad kobietą całkowitą władzę, ale zupełnie przypadkiem spełnia jej najskrytsze zachcianki.

5. Ekshibicjonizm – pokazywanie ciała, szczególnie jeśli podnieca ono innych potrafi być bardzo rozbudzające. Wiele kobiet w domowym zaciszu marzy o tym żeby zatańczyć niczym Demi Moore w „Stiptizie” a dodatkowo przy tym mieć jej ciało i umiejętności.

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 23:36 - 10.04.2013
te bartek do roboty sie wez żigolo !
gość 19:03 - 10.04.2013
podobają mi się niebieskie buty, pożyczam fantazję;)
gość 18:56 - 08.04.2013
a mnie się marzy facet w niebieskich butach i mokrym od deszczu ubraniu.
gość 09:36 - 08.04.2013
Fantazje? Zapraszam... http://pojdzzemnadolozka.blogspot.com/?zx=16d330fe5db96e67
gość 19:15 - 07.04.2013
Jestem 24letnim przystojnym, wysokim mężczyzną brunetem. Za pośrednictwem tego portalu chcę znaleźć miłą, zdecydowaną kobietę, która chce się poczuć wyjątkowo, która chce przeżyć niesamowite chwile razem ze mną. Mogę wzbudzić dziką namiętność i spędzać czas przepełniony erotyzmem jak również być przyjacielem, wiernym kompanem do aktywnego spędzania czasu. Podsumowując szukam kobiety, która wspomoże mnie finansowo. Myślę, że warto się skusić na moje towarzystwo. Mój mail to bartek8856@wp.pl

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO