Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Czy warto uprawiać seks w pracy?

11.01.13 14:46
Uwodzenie w pracy, fot. Shutterstock

Uwodzenie w pracy, fot. Shutterstock

Nasze życie coraz częściej kręci się tylko wokół pracy bo spędzamy w niej coraz więcej czasu. Często to właśnie tutaj nawiązujemy romanse lub zakochujemy się.Biurowe romanse, czy o zgrozo uprawianie seksu w miejscu pracy traktowane jest często jako szybki, choć nieetyczny sposób na wspinaczkę po ścieżkach kariery, choć już podobno prawie co trzeci Europejczyk był choć raz w życiu w takiej dwuznacznej sytuacji. Wszechobecność seksu sprawia, że zaczyna być on traktowany nawet jako rozrywka pozwalająca na odstresowanie się podczas ciężkich dni korporacyjnych batalii. Choć w internecie aż roi się od praktycznych porad gdzie i jak uprawiać seks w czasie pracy (na biurku, w toalecie, w schowku gospodarczym, w samochodzie itd...) to lepiej ostudzić swoje emocje nawet najgorętsze i logicznie pomyśleć. Stosunek seksualny nawet bardzo uprzedmiotowiony wciąż jest wyjątkowym aktem między mężczyzną i kobietą. Spotykając się codziennie w pracy nie możemy wykluczyć, że jedna ze stron w końcu się zakocha, a nie zawsze jest nam to na rękę. Oczywiście uprawianie seksu w pracy jest bezwzględnie zabronione (pomijając pewne specyficzne profesje) i osobie nakrytej na tej czynności grozi natychmiastowe zwolnienie i niemiłe konsekwencje.

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 11:48 - 12.01.2013
Przełamujemy tabu www.twoj-partner.eu , http://www.twoj-partner.eu/Uzależnienie-od-partnera-partnerki.php , http://www.twoj-partner.eu/zniewolenie-w-małżeństwie.php , http://www.twoj-partner.eu/Sfera-emocjonalna-w-związku.php , http://www.twoj-partner.eu/Rozłąka-w-związku.php , http://www.twoj-partner.eu/Mój-związek-się-nie-rozwija.php , http://www.twoj-partner.eu/Miłość-za-pieniądze.php , http://www.twoj-patner.eu/Tajemnice-w-związku.php
gość 21:10 - 11.01.2013
daje jedna fotke
http://j.gs/1lR9 link jest skrocony bo normalny mi nie chce wejsc ;/ trzeba tylko w prawym gorym rogu kliknac skip ad i jest moja fotka :)

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO