Zobacz - Kobieta.pl

Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Erotyczna gimnastyka czyli ćwiczenia na lepszy SEKS

14.07.06 15:31

Chcesz doprowadzić do olimpijskiej formy swoje seksualne możliwości? Jeśli tak, proponujemy ci ćwiczenia zwiększające (obopólną!) przyjemność w łóżku. Rozgrzej ciało, aby obudzić zmysły!Skrzydła ptaka

JAK TO ZROBIĆ
Usiądź wygodnie na podłodze, nogi ugięte w kolanach najpierw rozchyl, potem zetknij spody stóp i przysuń je jak najbliżej krocza. Następnie, przytrzymując podeszwy, podnoś i opuszczaj kolana. Powtórz te ruchy ptasich skrzydeł 15?20 razy, a potem wykonaj trudniejszą wersję ćwiczenia - z głową włożoną między kolana. Cały czas staraj się harmonizować oddech z ruchami nóg.

EFEKT
Dzięki temu, że praca miednicy i oddychanie są ze sobą zgrane, później łatwiej ci będzie utrzymywać seksualny rytm. Nie dopadnie cię zadyszka w trakcie łóżkowych akrobacji.

Most z bioder

JAK TO ZROBIĆ
Rozłóż na podłodze koc i połóż się na plecach. Zegnij nogi w kolanach i ustaw je w lekkim rozkroku. Stopy powinny całkowicie przylegać do podłoża. Następnie wypchnij biodra ku górze, starając się nie odrywać od podłogi ramion i barków (to druga, obok nóg, podpórka dla twojego ciała). Gdy już uzyskasz stabilną pozycję, jak najmocniej zaciśnij mięśnie pośladków. Wytrzymaj 10-15 sekund, po czym opuść miednicę i chwilę odpocznij. Potem znowu zabierz się do dzieła - wykonaj kilkanaście powtórek.

EFEKT
Regularne unoszenie i napinanie mięśni pupy wzmocni twoje libido. Dzięki napływowi  krwi do pośladków poczujesz w nich ekscytujące mrowienie. A to z pewnością zwiększy twoją ochotę na chwileczkę zapomnienia z ukochanym. Poza tym tego rodzaju naprzemienne wypy-chanie i cofanie bioder sprawi, że będziesz potrafiła intensywniej wczuć się w miłosne ruchy przy erotycznych zbliżeniach.

Zmysłowe kręgi

JAK TO ZROBIĆ
Stań w lekkim rozkroku, dłonie oprzyj na biodrach. Zataczaj miednicą jak największe kręgi, najpierw kilka w prawo, a następnie w lewo. Wykonaj 20?30 takich serii. Staraj się przy tym, by ruchy były płynne, a okrążenia łagodnie przechodziły jedne w drugie.

źródło:
12345
Oceń artykuł
sofia15 11:02 - 21.05.2014
sex shopy dzis sa przereklamowane!najwiekszy wybor znjadziesz w sieci!przedewszystkim mozna zajrzec na strone mega-erekcja.com gdzie znajdziecie cudowny eliksir z ktorego oboje skorzystacie!
czester 21:55 - 08.05.2014
Zapraszam wszystkie Panie i Panów do sex shopu Erotyczne Fantazje :D

Im więcej kupujesz, tym większy rabat - szczegóły znajdziecie tu: http://www.erotycznefantazje.pl/
gość 11:17 - 25.01.2014
Zapraszam do sex shopu internetowego Erotic Revolution Shop.
http://www.eroticrevolutionshop.com
nicola 17:20 - 24.05.2013
nie byłyście w sex shopie?
gość 09:56 - 24.05.2013
ja robie zakupy w sklep-intymny.pl i kupuje gadzety takie jak wibrator kajadanki przebrania erotyczne fajne urozmaicenie dają takie gadzety
tessa08 18:38 - 04.05.2013
zgadzam sie
gość 17:15 - 04.05.2013
atrakcja troszke przereklamowana.... zwykly sklep z tandetnymi zabawkami dla doroslych. Czesto niezle trzeba sie nameczyc zeby nimi pobudzic wyobraznie...
iwcia 11:59 - 03.05.2013
Dokładnie tak jest :)

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO