Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Całowanie bez tajemnic

13.12.07 15:34

Spotkanie ust z ustami jest mocno podniecające! To obietnica większej bliskości, preludium do erotycznej symfonii. Warto poświęcić pocałunkom dużo uwagi.Podobno pierwszy pocałunek zapada w pamięć bardziej nawet niż właściwy moment rozpoczęcia życia płciowego. Mało tego, całus jest dla nas, kobiet, probierzem intymnych możliwości mężczyzny. Badania wykazały, że jeśli początkowe zbliżenie ust nie było udane, to o 50 proc. spada prawdopodobieństwo, że zechcemy uprawiać seks z owym adoratorem. Jaki musi być ten początkowy pocałunek, by zdać egzamin? Romantyczny, delikatny, namiętny, ale jednak niezbyt śmiały. Bo jak sprawdzili specjaliści, na pierwszej randce większość pań nie lubi całowania z języczkiem. Później, w miarę rozwoju znajomości, to co innego; może być mocno, odważnie, zdecydowanie. Tyle że wtedy… panowie zaniedbują całowanie. Im bardziej związek się stabilizuje, tym bardziej tracą oni zainteresowanie buziakami. Zadowalają się zdawkowymi cmoknięciami na dzień dobry, dobranoc. Szkoda, bo dla nas nadal są one ważne.

Rodzaje pocałunków

Jest mnóstwo technik całowania. Niektórzy wyróżniają nawet 100 typów buziaków. Oto kilka propozycji z tego bogatego wachlarza:

Francuski – nazywany też głębokim, bo kochankowie mocno wsuwają sobie języki do ust i pieszczą nimi wrażliwe wewnętrzne partie. Dość często jest on mylony z miłością francuską (czyli pieszczotami oralnymi). Dlaczego? Być może dlatego, że większość ludzi podświadomie odbiera ten śmiały pocałunek jako symbol aktu płciowego, ale powodem pomyłek jest także podobne nazewnictwo.

Nasza rada: By język był źródłem niezwykłych doznań, możesz poruszać nim rytmicznie na boki oraz w pionie albo wsuwać i wysuwać go na przemian. Warto też, by oba języki czule się mocowały albo zaczepnie łaskotały czubkami.

Słodkie kąsanie – ta pieszczota polega na chwytaniu zębami lub ssaniu samymi ustami górnej lub dolnej wargi partnera. Nasza rada: Nie należy przesadzać z miłosnymi ukąszeniami, bo zbyt mocne ugryzienie ostudzi kochanka, zamiast go rozpalić. Lepiej delikatnie skubać jego usta, bez zaciskania na nich zębów. Ewentualnie poprzestać na samym ssaniu. Pobudzająca rosa – jedno z pary namiętnie przesuwa językiem po konturze warg drugiego, zwilżając przy tym jego usta.

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 11:41 - 28.12.2010
KTO JEST CHŁOPAKIEM?????
gość 11:40 - 28.12.2010
CAŁUJ PO.............
gość 14:35 - 02.10.2010
Świetny artykuł nigdy nie zapomne tego fascynującego doznania ! byłoooo cuuuudownie ! ; ))
gość 19:41 - 06.04.2010
karooola
gość 19:40 - 06.04.2010
karooola
gość 18:10 - 20.02.2010
a ja do holery nie umiem
gość 12:08 - 15.08.2009
hehehe , ja nie dawno przeylam swoj pierwszy pocalunek i dzieki temu artykulowi moglam sie wiecej o tym dowiedziec , dzieki Claudio
kopi_kopi 14:53 - 16.06.2009
Na szczęście się nie krępuję i mówię o co chodzi. Najpierw delikatnie zaznaczam, że mamy inne techniki, że warto wypracować jedną wspólną. Potem ćwiczymy i ćwiczymy i wychodzi na moje :) hihih Diabeł rogaty ze mnie :)

Zuza, jakbym miała czekać aż załapie to moglibyśmy się nie doczekać :)
zuza 09:16 - 15.06.2009
kopi_kopi - hmm tylko jak to jest z tym uczeniem?? :roll: mówisz, czy robisz tak jak Ty lubisz z nadzieją, że załapie o co chodzi ? :P

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO