Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Seks i związki
rozmiar czcionki:AAA

Alchemia uwodzenia

15.01.09 06:00Harmonia ciała, harmonia duszy
Ludzie, którym dobrze ze sobą (przyjaciele, kochankowie), nieświadomie odwzorowują pozycje swoich ciał, gesty, rytm oddechów. Ten mechanizm działa też w drugą stronę: jeśli dopasujesz do partnera pozycję ciała, gesty, on poczuje się przy tobie wyjątkowo. Między wami zacznie iskrzyć. JAK TO ZROBIĆ: Stań lub usiądź w takiej pozycji jak on. Dopasuj kąt nachylenia tułowia i głowy, sposób ułożenia rąk i nóg, jakbyś była jego lustrzanym odbiciem. Zaobserwuj ruchy i gesty, które wykonuje, staraj się je powtarzać, ale jak najbardziej naturalnie. Jeśli pochyla się w  twoją stronę, i ty się do niego pochyl. Założył nogę na nogę? Zrób to samo. Najbardziej interesujący temat rozmowy Na randce mówcie o nim: tym, co sprawia mu przyjemność, o jego zainteresowaniach. W głowie mężczyzny zrodzi się proste, ale silne skojarzenie: to, co daje mu najwięcej radości, i kobieta, z którą chce być. Myśląc o tobie, będzie czuł te same emocje, których dostarcza mu pasja. JAK TO ZROBIĆ: Nie bój się wchodzić w jego świat, drąż temat. Obojętne, czy będzie to futbol, wędrówki po górach, gry komputerowe, komplementuj jego osiągnięcia – każdy chce być doceniony. Proś o wyjaśnienie, gdy czegoś nie rozumiesz. A on z pewnością nie zapomni kobiety, która okaże mu zainteresowanie.

Jeśli wasze relacje nie są jeszcze bardzo intymne, naturalny dystans pomiędzy wami podczas randki (kiedy siedzicie lub stoicie obok siebie) to 45–60 cm. Gdy  go przekraczasz, w męskim umyśle zapisuje się informacja: jesteśmy sobie bliscy, coś nas  łączy. JAK TO ZROBIĆ: Nie musisz całym ciałem przekraczać bariery intymności.  Wystarczy, że delikatnie „naruszysz jego terytorium”. Zbliż czubek swej stopy do jego  nogi, pogładź po ramieniu (strzepując niewidzialny pyłek), niby przypadkiem dotknij jego  dłoni. Powtarzaj te niewinne gesty, by odpowiednia informacja na dobre zakodowała się w  jego umyśle.

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 22:12 - 08.01.2013
dla w chuj brzydkich lasek.
czarnakawa 19:57 - 19.01.2012
[quote="Iskierka0"]
uwiodłam męża ,więcej mi nie trzeba:-)
[/quote]

Ekstra! Nawet jeśli uważamy, że uwodzenie jest durne, to cel uświęca środki. Ja też ostatnio uwodzę , używam feromonów i dobrze się z tym czuję :)
gość 21:06 - 03.01.2012
Cała prawda metodach w poradnikach o uwodzeniu:

Z poradnika dla kobiet-
Jeżeli chcesz dać facetowi do zrozumienia, że jesteś mim zainteresowana baw się włosami.

Z poradnika dla mężczyzn- Jeżeli kobieta bawi się włosami, to znaczy, że jest tobą zainteresowana.
madziap 19:33 - 03.09.2010
Ja już uwiodłam 3 lata temu pewnego przystojniaka, od 2 lat jest moim mężem :)
Iskierka0 19:27 - 03.09.2010
uwiodłam męża ,więcej mi nie trzeba:-)
gość 15:14 - 03.09.2010
kochac siebie,czuc sie kobieta,ubierac sie dziewczeco...a nie jak babochlop...podstawa..kochanie siebie!!!
gość 22:09 - 18.05.2010
Ta książka jest bzdurna do imentu... Dla jaj kupiłem ją sobie (jestem facetem) żeby się pośmiać z naiwności autorki i ludzi, którzy to kupią... Nie myliłem się, śmiechu było co niemiara jak pomyślałem, że jakaś laska miałaby mnie uwieść w ten sposób, gadając takie pierdoły ("Wyobraź sobie że jesteś mną zafascynowany" - WTF?!). Dziewczyny, zdejmijcie klapki z oczu! Musicie być piękne, zgrabne, inteligentne itd. itp. bo inaczej żaden facet się wami nie zainteresuje, no chyba, że ma niskie wymagania. Żadne "szkoły uwodzenia" i inne bzdety nic nie dają...
pa_tsv 17:40 - 04.01.2010
Każda kobieta ma to ''coś''. Coś w stylu zmysł uwodzenia xD
gość 12:37 - 27.12.2009
Nie no zaraz, oblizywanie łyżeczki ma być uwodzicielskie? Raczej powiedziałabym chamskie.. Myślę, ze są lepsze metody na przypodobanie się mężczyźnie, a ten poradnik jest przeznaczony chyba dla dzieci.. Trzepotanie rzęsami i oblizywanie długopisów, ubawiłam się, czytając to..

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO