Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Psychologia
rozmiar czcionki:AAA

Czarodziejka z Mazur leczy dusze zwierząt

05.08.11 09:00


Każdego nowego mieszkańca wita jak przyjaciela. Głaszcze, tuli i zapewnia: "Już dobrze, jesteś bezpieczny. Będziesz żył szczęśliwie"

Bo zwierzyniec Eulalii to inny świat – taki, jakiego chciałoby się dla wszystkich zwierząt. Najprawdziwsza arka na oceanie zła. Tu każde stworzenie ma zagwarantowane godne i spokojne życie. Do końca swych dni. – Nie oddajemy zwierząt. Bo to jakby dziecko zabrać od matki – mówi Eulalia i poklepuje po grzbiecie świnkę wietnamską, która podbiegła po codzienną porcję pieszczot. – Gdy do nas trafiła, była łysa. Sierść wypadła jej ze stresu. A teraz, wolna i szczęśliwa, zarosła jak hipis – śmieje się.

Długo była sama, całkowicie oddana zwierzętom. Rodzice już przestali wierzyć, że kiedyś założy rodzinę. Ale w jej życiu pojawił się Krzysztof. Eulalia mówi o nim czule: Krzyś. Muzyk. Oddany swej pasji tak samo jak ona zwierzętom. Bratnie dusze. Spotkali się pierwszy raz podczas Pikniku Country. On grał koncert, ona miała pokaz konny. Rudowłosa dziewczyna na srokatym koniu zrobiła na nim wrażenie. Potem wspólnie zagrali w teledysku do programu „Country Rodeo”. – Wymieniliśmy się wtedy numerami telefonów. I tyle – wspomina.

Autor: Agnieszka Rakowska, Zdjęcia: Michał Mrowiec, Katarzyna Piotrowska

źródło:
12345
Oceń artykuł


matrioszka 11:37 - 06.08.2011
Osobom w kwiecie wieku, które nadal nie wiedzą, na czym polega uwodzenie polecam świetną metodę korepetycji, mianowicie kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www,wyzszaszkolauwodzenia,pl). Nade mną wykonali wielką pracę i jestem im ogromnie wdzięczna za zmiany jakie w sobie dostrzegam, wiem, że dzięki nim stałam się inną kobietą, na którą mężczyźni w końcu zwracają uwagę. Jeśli pragniecie podobnej satysfakcji i przyjemności z uwodzenia - polecam tę szkołę ;)
gość 08:25 - 06.08.2011
Pamiętam Panią Eulalię sprzed kilkunastu lat z programu Arka Noego. Już wtedy widać było, że pomoc zwierzętom to jej pasja. Podziwiam wytrwałość. Życzę powodzenia
bandziorka 08:05 - 06.08.2011
Widać że ma wielkie serce pani Eulalia, oby więcej było takich osób.
tomatoss 20:19 - 05.08.2011
Wiecej takich osób sprawiłoby,że świat byłby lepszy...
Iskierka0 16:24 - 05.08.2011
Robić to co się kocha to jest spełnienie wszystkiego..
iwcia 12:21 - 05.08.2011
widać że lubi to co robi :)
krewetkaka 11:24 - 05.08.2011
Najważniejsze, że lubi to co robi i się w tym spełnia.

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się





Kupuj najtaniej z CENEO